Verisuonet ovat kalkkeutuneet ja reaktiot ovat hidasuneet liiasta lehmänlihan syömisestä ja tyrmäys tuli jälleen. Viimeksi joutui sairaalaan. Vakava takamatka ja sairastelun kierre on nyt edessä, varsinkin kun dopig- käry kävi vielä kaien muun lisäksi.
Päähänlyöntikilpailija Helenius syö liikaa Heluna- lehmää
Anonyymi-ap
2
136
Vastaukset
- Anonyymi
Nyrkkeilyssä ei kukaan ole koskaan käyttänyt kiellettyjä aineita, se on ainakin varmaa. Ja tässä Heleniuksenkin tapauksessa manageri ja myös oma isä on kiistänyt sellaisen touhun mahdottomuuden. Uskokaa nyt vihdoinkin, että nyrkkeily on puhdas kaikesta pahasta.
- Anonyymi
Huono ennuste terveyden suhteen:
"Kilo lihaa, kymmeniä kananmunia, lusikallinen hunajaa – Robert Heleniuksen ruokavalio"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puhut olevasi hyvä ja kiltti ihminen
Mutta todellisuudessa oletkin itsekeskeinen ja omahyväinen. Kaiken pitää pyöriä sinun ympärilläsi, kuten esimerkiksi tää1702487- 1361504
Tänään on mun viimeinen päivä kanssas Sun
Tänään on mun viimeinen päivä Kanssas sun, täydellinen Ennenkuin mun mentävä on Kaihtimien välistä valo Tunkeutuu uniisi2621309Hyvä kuolema?
Niin.. minulta taas raskaamman puoleinen aloitus.. Olen kuunnellut äänikirjaa hyvästä kuolemasta keskiajalla ja siinä o1101204Oot nainen mitä ilmeisimmin INFJ-persoona
Käsittelet maailmaa hyvin uniikilla tavalla. Nyt mä sen vasta hokasin. Oot harvinainen timantti ja ehdin jo tituleerata59999- 61940
- 45923
- 27895
- 77884
- 70740