ihannenainen

Anonyymi-ap

Ei pihtaa, ei tuhlaa talousrahoja, ja pitää 350 neliön linnani siistinä. Vastavuoroisesti olen cuckold, swinger ja kimppa fetisseillä varustettu mies. Voin luvata sinulle rajattomasti seksiä yhdessä valisemiemme kumppanien kanssa. Paljon matkustelua. Talvet lämpimässä. Ei huolta taloudesta. ikäsi 40 -50 vuotta, sopusuhtainen ja persoonallisen kaunis. Tästä ei tarjous parane.

9

557

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Luulisi noilla kriteereillä löytyvän nainen. Minä olen liian nuori enkä pidä siivoamisesta.

    • Anonyymi

      Ahdistavan iso läävä...

      • Anonyymi

        Täynnä kissan kusta?


    • Anonyymi

      Hommaisit siivoojan.

      • Anonyymi

        Saanko puolet kun sinä kuolet? Oletko aina kiltti minulle vai raadanko kynnet verillä. Teen ruokaa sinulle 3h välein kun tulet huutaen sisälle. Et huomio minuA


    • Anonyymi

      Ei pihtaa, ei tuhlaa talousrahoja, ja pitää 350 neliön linnani siistinä

      Mä menisin kohta just tohon ikärajaan, mutta tarjous ei minusta ole kovin kummoinen.

      Olen sopusuhtainen. En tiedä mikä ihme on "persoonallisen kaunis", mutta kauniiksi on haukuttu lapsesta saakka. Mulla ei ole huolta taloudesta tälläkään hetkellä, joten mikään ei muuttuisi siinä mielessä. Talvet lämpimässä olis kiva, kunhan se ei tarkoita kovin kauaksi matkustamista. En kaipaa ylenmääräistä matkustelua. Itseasiassa mä inhoan sitä välitilaa, joka matkustellessa syntyy. Mielummin yhteen paikkaan pidemmäksi aikaa, kuin jatkuvaa reissuelämää. Cuckold, ei kiitos. Swinger, ei kiitos. Kimppa, ei kiitos. Fetissit, ei kiitos. "Voin luvata sinulle rajattomasti seksiä yhdessä valisemiemme kumppanien kanssa.", ei kiitos.

      Mitä ovat "talousrahat"? Mä teen omilla rahoillani mitä tahdon. Jos talousrahat ovat jotain miehen rahoja, niin hoitakoon niiden käytön itse. 350 neliötä on ihan liikaa. Mä en siivoa tuollaista pinta-alaa, enkä muutenkaan yksinäni, vaan molemmat osallistuu tai sitten sen hoitaa siivooja.

      • Anonyymi

        Ai niin ja mähän siis teen päivät töitä. Tekisin etänä, jos olemme jossain etelässä. Mä en siis tee mitään kotitöitä tai muutakaan vastaavaa jatkuvalla syötöllä.


    • Anonyymi

      Mua kiinnostaisi kyllä :) Kunhan et sotke koko huushollia kerralla...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      42
      2210
    2. Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!

      Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten
      Maailman menoa
      65
      2068
    3. Helsingin yllä valopalloja

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön
      Sinkut
      121
      1940
    4. HÄLYYTYS!!

      Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a36
      NATO
      389
      1684
    5. Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?

      Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.
      Kouvola
      104
      1655
    6. Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja

      Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah
      Maailman menoa
      124
      1484
    7. Millainen on naisellinen nainen

      Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n
      Sinkut
      182
      1102
    8. Raamatullinen kaste

      Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu
      Kaste
      53
      967
    9. Mitkä asiat kaivatun ajattelussa

      Ihmetyttävät? Mikä on tullut yllätyksenä?
      Ikävä
      75
      935
    10. Mitkä olisivat kolme tärkeintä

      vihjettä kaivatustasi?
      Ikävä
      27
      899
    Aihe