ihannenainen

Anonyymi-ap

Ei pihtaa, ei tuhlaa talousrahoja, ja pitää 350 neliön linnani siistinä. Vastavuoroisesti olen cuckold, swinger ja kimppa fetisseillä varustettu mies. Voin luvata sinulle rajattomasti seksiä yhdessä valisemiemme kumppanien kanssa. Paljon matkustelua. Talvet lämpimässä. Ei huolta taloudesta. ikäsi 40 -50 vuotta, sopusuhtainen ja persoonallisen kaunis. Tästä ei tarjous parane.

9

513

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Luulisi noilla kriteereillä löytyvän nainen. Minä olen liian nuori enkä pidä siivoamisesta.

    • Anonyymi

      Ahdistavan iso läävä...

      • Anonyymi

        Täynnä kissan kusta?


    • Anonyymi

      Hommaisit siivoojan.

      • Anonyymi

        Saanko puolet kun sinä kuolet? Oletko aina kiltti minulle vai raadanko kynnet verillä. Teen ruokaa sinulle 3h välein kun tulet huutaen sisälle. Et huomio minuA


    • Anonyymi

      Ei pihtaa, ei tuhlaa talousrahoja, ja pitää 350 neliön linnani siistinä

      Mä menisin kohta just tohon ikärajaan, mutta tarjous ei minusta ole kovin kummoinen.

      Olen sopusuhtainen. En tiedä mikä ihme on "persoonallisen kaunis", mutta kauniiksi on haukuttu lapsesta saakka. Mulla ei ole huolta taloudesta tälläkään hetkellä, joten mikään ei muuttuisi siinä mielessä. Talvet lämpimässä olis kiva, kunhan se ei tarkoita kovin kauaksi matkustamista. En kaipaa ylenmääräistä matkustelua. Itseasiassa mä inhoan sitä välitilaa, joka matkustellessa syntyy. Mielummin yhteen paikkaan pidemmäksi aikaa, kuin jatkuvaa reissuelämää. Cuckold, ei kiitos. Swinger, ei kiitos. Kimppa, ei kiitos. Fetissit, ei kiitos. "Voin luvata sinulle rajattomasti seksiä yhdessä valisemiemme kumppanien kanssa.", ei kiitos.

      Mitä ovat "talousrahat"? Mä teen omilla rahoillani mitä tahdon. Jos talousrahat ovat jotain miehen rahoja, niin hoitakoon niiden käytön itse. 350 neliötä on ihan liikaa. Mä en siivoa tuollaista pinta-alaa, enkä muutenkaan yksinäni, vaan molemmat osallistuu tai sitten sen hoitaa siivooja.

      • Anonyymi

        Ai niin ja mähän siis teen päivät töitä. Tekisin etänä, jos olemme jossain etelässä. Mä en siis tee mitään kotitöitä tai muutakaan vastaavaa jatkuvalla syötöllä.


    • Anonyymi

      Mua kiinnostaisi kyllä :) Kunhan et sotke koko huushollia kerralla...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kotihoito suomussalmella

      Mitämieltä ootte suomussalmen kotihoidosta?
      Suomussalmi
      47
      5928
    2. Maataloustuet pois

      Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.
      Maailman menoa
      253
      5656
    3. Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan

      Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?
      Maailman menoa
      88
      5654
    4. Kohtalokas laukaus

      IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k
      Kajaani
      32
      4746
    5. Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?

      Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️
      Ikävä
      49
      4709
    6. Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä

      Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem
      Maailman menoa
      203
      3993
    7. Mitä juuri sinulle kuuluu?

      Tänään? Rehellisesti.
      Ikävä
      143
      3516
    8. Sählyhallitus 2023-2025, mailat heiluvat, mutta pallo karkaa kulmaan

      Salibandy on organisoitua. Sähly on taas sitä, kun joku tuo mailat ja palloja on ehkä yksi. Sitä tämä hallituskin on: pe
      Maailman menoa
      4
      3211
    9. Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes

      Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!
      Maailman menoa
      28
      3136
    10. Joulukinkku NYT

      Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.
      Maailman menoa
      25
      3117
    Aihe