... niin mihin seikkoihin kiinnitätte huomiota naisessa? Mitkä vaikka 3-5 ULKOISTA piirrettä ovat sellaisia, että jos olette treffeillä niin tekee mieli suudella ja mennä lähelle kyseistä daamia?
Mulle naisen suu, huulet, on tärkeät. Hyvin hoidetut, pehmeän näköiset huulet. Myös jos naisella on sileät kädet ja sirot sormet, luonnolliset lyhyeksi leikatut kynnet ovat viehättävä ominaisuus. Saa olla lakattu, mut ei tekokynsiä.
Jos persettä ja tissejä ei lasketa...
8
563
Vastaukset
- Anonyymi
En mihinkään enää kaikki on annettu
Amen En kiinnitä minkäänlaista huomiota naiseen tai sitä wanhempaan. Tytöissä kiinnitän ensin huomiota kehonkoostumukseen, jos on rumapainoinen tai kamalampi niin en tarkastele lähemmin.
Kauniissa (hoikassa) tytössä kiinnitän ensin (joukkona, ei tärkeysjärjestyksessä) huomiota paljaisiin polvitaipeisiin, paljaisiin reisiin, paljaisiin sääriin, paljaisiin nilkkoihin paljaisiin kantapäihin ja paljaisiin varpaisiin. Sen jälkeen "suppusuuhun" (pusuhuulet), "tiukat" huulet ovat viite hormonaalisesta epä-feminiinisyydestä. Vasta loppuvaiheessa paneudun siihen etteivät tisut ja peppu ole liian suuret.- Anonyymi
Unohdin pakakarajat, ne ovat ehdottoman tärkeät. Sellainen muoto jossa alapakaramassa laskostuen lepää reisien päällä on yhtä hirvittävä kuin sellainen, jossa reisimassa ja pakaramassa yhtyy toisiinsa sillä tavalla ettei ole mahdollista nähdä missä reiden ja pakaran yhtymäkohta on (vähän niin kuin joulukinkussa).
- Anonyymi
Joo ei ne wanhan ajan naiset ole mistään kotoisin nämä nyky naiset siis ne joilla on parrat ja kullit siinä on sitä jotain 💩
- Anonyymi
Ou jeah. Ovat yleensä vielä ihanasti henkisesti epävakaita kumitisseineen ja munineen.
- Anonyymi
Kiva ulkonäkö ja vuorovaikutteisuus. Vaikka itse en ole mikään niin erikoinen mies niin kyllä voi sanoa että naisen ulkonäkö ja kommunikointi merkitsee. Jos tapaa saman naisen useamman kerran, niin teatterin kyllä huomaa eikä sitä oikeastaan ole. Mutta sitten on vain asioita joita toivoo jos ihminen haluaa muutakin kuin tuoda itsensä tietyksi.
- Anonyymi
Kaikki vaikuttaa ja kokonaisuuteen kiinitän huomiota. Tietynlaisen kasvoiltaan kauniit, seksikkäät, hyvännäköiset ja nätit kiinnostaa, jos kiinnostaa, useinhan voi olla edm. muttei millään tapaa kiinnosta.
Kroppa voi olla pieni, siro, hoikka, normaali, ja sellaiset sopivan vähän pyöreätkin kiinnostaa. Aikas sirot kädet ja jalat, sormine, varpaineen saa olla. Tisua ja pepaa olis kiva edes vähän olla.
Jos piempiaikaista seuraa hakee, niin nuo mainitsemasi saa yleensä kuntoon, jos ei ensinäkemisellä ole: "Hyvin hoidetut, pehmeän näköiset huulet. luonnolliset lyhyeksi leikatut kynnet ovat viehättävä ominaisuus. Saa olla lakattu, mut ei tekokynsiä."
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad1001723- 551123
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että4381104- 1701023
- 58811
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän126782- 83730
- 51708
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38675- 57671