Pehmustettava syliinottaja

Haluaisin olla naisten korkeus hyppypaikalla ottamassa korkeus- ja seiväshyppypaikalla naisia, kun nainen hypyn jälkeen putoaa alas.
Olisi naiselle pehmoisempi alastulo, kuin patjalle, jonka pinta on kovaa nahkaa/muovia.
Voisimme palstanaisten kanssa vaikka testata, jos palstanainen hyppää ja otan alhaalla palstanaisen syliim pehmoinen laskeutuminen olisi mahfollinen, miltäs
kuulostaa????
8295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kuulostaa siltä ettei sinusta ole tuon jälkeen jäljellä kuin märkä pläntti siinä patjalla. Epäilen ettei kaikkien palstan naisten jälkeen ole yhtään ehjää luutakaan.

Ehkä hymyilyttää hetken, jos aloitetaan palstan pienimmistä, mutta hymy hyytyy kun me tukevammat aletaan pudota pintaan.

Äänestä
  • Eihän nainen paina, nainen on kuin pehmoinen höyhenpallo.

    Äänestä

  • Anonyymi00001 kirjoitti:

    Eihän nainen paina, nainen on kuin pehmoinen höyhenpallo.

    No riippuu kyllä ihan naisesta. Minä ainaskin painan 80 kiloa eli ihan hyvän kokoisen miehenkin elopainon verran. Että kyllä siinä viimeistään jo kahden minun kokoisen jälkeen haukotaan happeva ja hingutaan apuva!

    Äänestä

Alkuperäistä Olympia-henkeä, ilman selityksiä.

10/10

Äänestä

Olis hienoo olla naisten korkeushyppypatjan alla, kun naiset patjalle laskeutuu.

Äänestä
  • Katoppa Viivi Lehikoisesta juttuja. Se saattaisi tarvita maailman kohteliaimmin Sugar Daddyn. Sinuna ajattelisin asiaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Katoppa Viivi Lehikoisesta juttuja. Se saattaisi tarvita maailman kohteliaimmin Sugar Daddyn. Sinuna ajattelisin asiaa.

    ...sä niissä pesismatseissa kumminkin oot viihtynyt. Otat vaikka jonkun pienen pyyhkeen mukaan, sijoittaudut maaliviivan taakse eturiveille ja heität sen sille.

    Jotain se tutkailee kuvien mukaan sieltä katsomosta koko ajan makoillen maassa maaliin tultuaan....

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Haluaisin olla naisten korkeus hyppypaikalla ottamassa korkeus- ja seiväshyppypaikalla naisia, kun nainen hypyn jälkeen putoaa alas.
Olisi naiselle pehmoisempi alastulo, kuin patjalle, jonka pinta on kovaa nahkaa/muovia.
Voisimme palstanaisten kanssa vaikka testata, jos palstanainen hyppää ja otan alhaalla palstanaisen syliim pehmoinen laskeutuminen olisi mahfollinen, miltäs
kuulostaa????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu