Haluttaako teitä

syksyllä kasvattaa karvat?

Se on kohta syys. Minä vedän merinovillakarvat päälle ja alan seurata syyssateita. Mulla on uus sääasema!

-keinovaginamies-
2149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onnea uudelle sääasemalle 🌻

Ei, en kasvata nykyistä enempää karvoja. Myös villa saa ihoni kutiamaan.

Kannatan movemberin ideaa, mutta odotan vähemmän innokkaasti sitä, kuinka se vuosittain muuttaa ilmettä työpaikalla..

Äänestä
  • Mulla on ympäri vuoden movember, mutta kun tuo karvan tuotanto on muualla kehossa niin vähäistä, niin täytyy merinolampaiden taakkaa helpottaa.

    Kiitokset onnitteluista. Alkaa olla eläkeläisharrastukset kohdillaan.

    -keinovaginamies-

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

syksyllä kasvattaa karvat?

Se on kohta syys. Minä vedän merinovillakarvat päälle ja alan seurata syyssateita. Mulla on uus sääasema!

-keinovaginamies-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu