Warte sai aika hässäkön sateessa liikenteneen seassa

Pysäytellään autoja sateessa ilman liikenneohjaajan vatusteita kalkapäissään sateessa .
Mitä jos on jotain isompaa tekeillä onnistuiko.
Aidoissa on liikenne ohjaus nuolia vasta liikenteeseen huolimattomasti jätetty

Miten hoituu muu tuöturvallisuus työmaa
ilmoitaa kuka vastaa kun ei työnjohdolla ole varaa edes puhelimeen
2160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo ei johtoa kiinnista työturvallisuus vaikka oli pomo oiken sähläämässä,liikenteen seassa kännissä

Äänestä

Haluaisin päästä tuon just do median juttuihin.kun tuo niin kaikki tietävä porukka.ja kaikki rekat on heidän mielestä turhaan tiellä.no kuka tuo heidän lampaan kareet ynnä muut tuotteet kauppoihin.ja solbio paska neste

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pysäytellään autoja sateessa ilman liikenneohjaajan vatusteita kalkapäissään sateessa .
Mitä jos on jotain isompaa tekeillä onnistuiko.
Aidoissa on liikenne ohjaus nuolia vasta liikenteeseen huolimattomasti jätetty

Miten hoituu muu tuöturvallisuus työmaa
ilmoitaa kuka vastaa kun ei työnjohdolla ole varaa edes puhelimeen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu