Miksi naisia kiusaa, että rintaliivit näkyvät vaatteiden läpi?
Ja jos nainen on laittanut kyseiset vaatteet, niin miksei miehet saisi niitä katsoa?
Hämmästyttävää, kun nykyään ei saa mitään enää tehdä.
Vaatteiden näkyvät rintaliivit
10
850
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä naiset sanoo siihen, jos miehellä näkyy rintaliivit? Eikö semmoinen ole ihan vastaava tilanne?
- Anonyymi
Moinen herättää kyllä ihmetystä
- Anonyymi
Saako naisilta nykyään kysyä millaiset rintaliivit heillä on päällä?
- Anonyymi
Multa ainakin saa kysyä.
Terkuin, Ritu - Anonyymi
Saa kysyä, mutta en vastaa. Rintaliivini on intiimi asia, josta ei puhuta kenen kanssa hyvänsä, ei varsinkaan miesten kanssa. Aviomies on asia erikseen.
Jos mies kysyisi rintaliiveistäni, hän tunkeutuisi intiimialueelle eli sellainen mies ei siis tunne käytöstapoja. Ei jatkoon!
- Anonyymi
Mä tykkään, kun miehet katsoo ja ehkä joskus olisi jopa kivaa, että koskisivat
- Anonyymi
Kiva katsella, kun näkyy
- Anonyymi
Ei minua kiusaa, mutta tiedän monta ketä kiusaa.
- Anonyymi
Talvi tulee eikä näy enää läp. Kurjaa on. Tulisipa kesä taas.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17422333Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant759542Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.307519Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va826355SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1836010Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot405015HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084656Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014406Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo902113Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k821399