Taas näitä

Tojokuskin törttöilyjä, osa 347:
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000009833376.html
3178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toyotalla ajavat vaarit tekevät hätäpäissään uskomattomia tekoja kun pää ei enää pelaa riittävällä terävyydellä. Toyotalla ajaminen on sen kuin huojuvan keinun omaista, että se vie liian suuren osa vaarien huomiosta kun refleksit ovat hidastuneet.

Äänestä

Joistakin tojokuskeista on tullut wannabe-rovanperiä tojon palattua wrc-sarjaan.

Äänestä

Noita tojokuskien hölmöilyjä näkee päivittäin, eikä tuo ole edes pahimmasta päästä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tojokuskin törttöilyjä, osa 347:
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000009833376.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu