Maajussille morsian ohjelma

Miksi maajussit eli 2 miestä ja 2 naista maajusseina niin miksi he ei treffaa eli olisivat sopivat kumppanit toisilleen luulis et maajussit sopis toisilleen parhaiten
4183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ville pohjoisesta Perämeren tienoilta on NiiN komea!!

Äänestä

Koska kahden erillisen tilan pyörittäminen on monimutkaista.

Äänestä

Emma Kimiläinen, Sointu Borg ja laskija Suur- Hamari jne. Ei tuu muit mieleen?

Äänestä

VILLE on ihanin !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksi maajussit eli 2 miestä ja 2 naista maajusseina niin miksi he ei treffaa eli olisivat sopivat kumppanit toisilleen luulis et maajussit sopis toisilleen parhaiten

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu