DUUNAREISTA...

Duunarit kuvittelee, etta MATERIA on kaikki kaikessa!

Todella vittumaista kuunnella, kun duunari-kundit arvuuttelevat naisen tilitietoja ennenkuin "uskaltavat" ihastua...!!

Te olette itse hengettömiä paskoja, vitun DUUNARIT!
3559
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vittua duunareille! Duunarit vittuun!

Äänestä
  • Taidat olla "Ville 15-vee" - et ainakaan "Silja".

    Äänestä

Jos duunarin vastakohta on korkeasti koulutettu, siistiä sisätyötä tekevä ihminen, minua kiinnostaakin jo kovasti, mihin ryhmään itse kuulut.

Kielenkäyttö ja kirjoitustyylisi on mielestäni rahvaanomaista. KOhtuullisestikin koulutettu ihminen kirjoittaa automaattisesti parempaa suomenkieltä.

Toisaalta, täällähän saa "vittumaisesti vetää perseskeidaa ku on niinku anonyymisti esillä".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Terhi@ kirjoitti:

Duunarit kuvittelee, etta MATERIA on kaikki kaikessa!

Todella vittumaista kuunnella, kun duunari-kundit arvuuttelevat naisen tilitietoja ennenkuin "uskaltavat" ihastua...!!

Te olette itse hengettömiä paskoja, vitun DUUNARIT!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu