Putin ja Kim-Jong-Un eivät tehneet sopimuksia

Johan se vasta vitsi olisi. Kumpikin tietäisi että sopimus petetään heti ensi tilassa kun sattuu huvittamaan. Ihan kuin kaksi demaria sopisi jotain.
3106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olisihan se nyt ollut suotavaa, että edes venäläisten autojen liikenne olisi sallittu Pohjois-Koreaan, muualle kun ei näytä enää Venäjältä pääsevän.

Kun Suomi vielä torppaisi työperäiset oleskeluluvan Venäjän passilla tulijoilta, niin eiköhän alkaisi näkyä sotavarustelumaan kukkarossa.

Äänestä
  • 😍😋😍😋😍😋😍😋😍

    🍒 ­­N­y­­m­­f­o­m­a­­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18016359R

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Mitä hyötyä valehtelevan puti in kanssa on sopimuksia tehdä?.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Johan se vasta vitsi olisi. Kumpikin tietäisi että sopimus petetään heti ensi tilassa kun sattuu huvittamaan. Ihan kuin kaksi demaria sopisi jotain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu