Orastava parisuhd

Anonyymi-ap

Itsellä oli orastava parisuhde meneillään. Nainen puhui koko ajan exästään. Exä sitä, tota ja tätä ja pälä, pälä, pälä. En jaksa kuunnella vastasin monesti.

Olin sitten naisen luona kylässä ja juuri olohuoneessa yhtymässä naiseen kun joku tomppeli avasi ulko-oven ja kurkisti sisään. Huusin, että sisään. Sitten oven takaa tuli joku hattu päässä 165cm mikkihiiri iloisesti tervehtien.

8

449

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tervehdin takaisin, nappasin kamat käsiini ja poistuin huushollista.

      Miten sattuikaan? Siellä se varmaan oli ikkunan takana pikkutonttuna tiirailemassa.

    • Anonyymi

      Paljonko siitä erosta on aikaa? Jos siitä on vain vähän aikaa niin hän on hakenut sinusta vain laastaria. Mihin laastarisuhde perustuu? Se perustuu siihen kun ihmisellä on ensin loppunut aiempi suhde ja sitten hän panikoi. Ei kestä sitä eron tunnetta niin hankkii itselleen väkisin jonkin kulissiliiton. Jos eroat niin niitä sopivia uusia kumppaneita on sen verran harvassa että on lähes mahdotonta löytää nopeasti ketään mielekästä kumppania edellisen tilalle. Laastarisuhde tällöin kyseessä tai poikkeuksellisen hyvä säkä parisuhdemarkkinoilla, joista ensimmäinen on paljon todennäköisempi vaihtoehto.

      • Anonyymi

        Teit oikein! Kenenkään laastariksi ei kannata mennä. Ja ne puheet exästä, ei se kiinnosta ketään.

        Ja tosiaan jos tullaan vielä asuntoon kun on vieraana niin se on hiton töykeä temppu.

        Mulle kävi niin että naisen ex lähetti tekstiviestejä ja soitti yölläkin. Se riitti mulle siihen että otin kamani ja tilasin taksin ja lähdin kotiin.


    • Anonyymi

      Hyi olkoon miten oksettavaa jotenkin myös pelottavaa 😳😳

    • Anonyymi

      ”Olin sitten naisen luona kylässä ja juuri olohuoneessa yhtymässä naiseen kun joku tomppeli avasi ulko-oven ja kurkisti sisään. Huusin, että sisään”

      Olit juuri yhtymässä naiseen eli rakastelemassa, ja yhtäkkiä kesken kaiken joku avaa ulko-oven ja sinä huudat että sisään????

      Eli sinulla ei sinänsä ollut mitään sitä vastaan että joku marssii paikalle kesken rakastelun, se vain harmitti että se joku oli naisen exä? Naapurin tai muun tuttavan saapuminen olisi ollut ihan OK?

      Miksi rakastelitte olohuoneessa ettekä makuuhuoneessa? Miksi ulko- ovi ei ollut lukossa?Miksi huudat iloisesti ”sisään!” kun joku tulee paikalle yleisöksi kesken sekstailun?

      • Anonyymi

        Siinä tilanteessä voi varmaan huutaa ihan mitä vaan.
        Sisään tai ulos taimitä lie. Sillä ei ole merkitystä. Mutta sillä on että joku ex ängee samaan aikaan sisälle.


    • Anonyymi

      Etulinjaan loppuu vinkuminen

    • Anonyymi

      Eiköhän tuo ollu yritetty kirjoittaa vitsiks. "Sisään".. niinku lider in . Kaikenlaisia satusetiä ja -tätejä tääl.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa

      Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m
      Maailman menoa
      72
      4214
    2. Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki

      Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o
      Maailman menoa
      98
      3655
    3. Mistä se kertoo

      Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä
      Ikävä
      36
      3349
    4. Eräs on taas viettänyt kokoyön täällä!!

      Etkö sä nuku koskaan??
      Ikävä
      51
      2900
    5. Kohdataanko me

      Enää?
      Ikävä
      40
      2388
    6. Nyt on sanottava että sattuu kipeästi

      Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu
      Ikävä
      18
      2369
    7. Rakkaalle miehelle

      Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest
      Ikävä
      22
      2092
    8. Olipa turha tämä

      Rakkaustarinamme
      Ikävä
      23
      1716
    9. UMK-juontajakaksikon pari isoa "mokaa" ihmetyttää - Mitäs tykkäsit Syköstä ja Uotisesta juontajina?

      Tänä vuonna UMK-lavalla nähtiin artistien lisäksi juontajakolmikko Jorma Uotinen, Sami Sykkö ja Jasmin Beloued. Juontami
      Euroviisut
      14
      1547
    10. Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?

      Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?
      Maailman menoa
      32
      1536
    Aihe