Tein aika radikaalin päätöksen 6 vuotta sitten

Anonyymi-ap

Pakko kertoa ja jakaa tää.

Olin pitkään sinkkuna vaikka naiset minua kehuivat jne. En vain halunnut olla kaikkien kanssa vaikka kaikkea tuntui saavan. Olipa se rumaa tai nättiä jne.. Tuntui ettei sitä oikeaa löytynyt mitenkään.

Yks kaunis päivä lähdin pornomessuille yksin. Ihan vaan siksi ettei kukaan pilaa nyt mun mahkuja vaikka johonkin. Olin ollut pari tuntia siellä kun alkoi taas jyskyttämään ihan munissa asti. Semmonen hemmetin shemale käveli vastaan ja katoin sitä ja se tulikin juttelemaan. Puristi päivää sanoessaan etumuksesta, mä että ei vittu nyt joku näki jne. ei, ei, ei, no muutaman sanan vaihdoin ja asia unohtui liki vuodeksi kun taas kuulin että pääsisi menemään seksimessuille. Silloin oli muutenkin himokkaat ajatukset päällä kaikenaikaa. Päätin, että nyt mä tilaan.. tilasin itselle parista eri nettikaupasta parit stringit, sukkanauhat, sukat, rintaliivejä jne.

Ei menny kluin muutama päivä ja pääsin kokeilemaan ja se tunne.. ai vittu. Päätin, että laitan huomaamattomat rintsikat B90 alle ja kivannäköset pitsistringit, ihon väriset styupit kruunas koko homman. Kävin ensin kaupassa ne päällä jne. nautin hemmetisti ja sitte seksimessuille. Tällä kertaa löysin itsekseen käveleskelevän naisen. Muutaman sana kivasti vaihdoin ja kerroin miltei heti, että oikeastaan saattasin etsiä sopivaa naista, hotellikin on. Kerroin että olen olut yksin pitkään jne. Se kiinostui ja oli hyvin avomielinen, kertoi miten hänellä oli ollut myös naisiakin.

Hotellihuoneeseen kun päästiin, mietin että missä vaihessa otan asian esile, että mitä mulla on alla.. No se halus ensin suudella, mutta hetkessä sen kädet meni kyllä jo mun paidan alle selkäpuolelta. Säikähdin vähän mutta sit mimmi sano että "uuuh.. sä ootki tuhma, haluut olla tuhma tyttö". Sit se oli menoa... se mimmi kehui tosi paljon miten ne sopivat mun päälle ja oli ihan onnessaan siitä että olin pukeutunut seksikkäästi. Se naureskeli ja halus itse nähdä.

Löysin siis mimin joka tykkäs mun jutuista ja ollaan yhdessä vieläkin sen kans. Kellekään ei tästä pikku salaisuudesta ole puhuttu, mutta siis nykyään hän pukee minulle alusvaatteita ennenkuin aletaan hommiin, se on aivan mieletön tunne. Hän kertoi, ettei niin paljon siitä kiihotu vaan siitä miten paljon se mua kiihottaa. Välillä vastapainoksi ollaan mies sielä sängyssä, välillä erikerralla kohtelee kuin naista. Hän kehuu kuinka älykästä seksiä meillä on ja kuin ei halua muuta.

2

708

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mua oksettaa nyt niin paljon koska luulen että tää on mun suuri rakkaus. En voi enää lukea täällä viestejä. Tän luin ekana nyt kun tulin. Voi tsiisus sentään. Ihan mahassa alkoi kiertää. Hän on kaiken lisäksi kertonut käyneensä yleisissä. RAhaa on. Mulle riitti nyt

      • Anonyymi

        Sama mietä sairas aloitus. En ihmettele yhtää aloiteen tekijä sinkku ja aivan varmasti on edellen.2024,


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      82
      7076
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7043
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      106
      6143
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5394
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5228
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      60
      5173
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5088
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4585
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3447
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3370
    Aihe