Tein aika radikaalin päätöksen 6 vuotta sitten

Anonyymi-ap

Pakko kertoa ja jakaa tää.

Olin pitkään sinkkuna vaikka naiset minua kehuivat jne. En vain halunnut olla kaikkien kanssa vaikka kaikkea tuntui saavan. Olipa se rumaa tai nättiä jne.. Tuntui ettei sitä oikeaa löytynyt mitenkään.

Yks kaunis päivä lähdin pornomessuille yksin. Ihan vaan siksi ettei kukaan pilaa nyt mun mahkuja vaikka johonkin. Olin ollut pari tuntia siellä kun alkoi taas jyskyttämään ihan munissa asti. Semmonen hemmetin shemale käveli vastaan ja katoin sitä ja se tulikin juttelemaan. Puristi päivää sanoessaan etumuksesta, mä että ei vittu nyt joku näki jne. ei, ei, ei, no muutaman sanan vaihdoin ja asia unohtui liki vuodeksi kun taas kuulin että pääsisi menemään seksimessuille. Silloin oli muutenkin himokkaat ajatukset päällä kaikenaikaa. Päätin, että nyt mä tilaan.. tilasin itselle parista eri nettikaupasta parit stringit, sukkanauhat, sukat, rintaliivejä jne.

Ei menny kluin muutama päivä ja pääsin kokeilemaan ja se tunne.. ai vittu. Päätin, että laitan huomaamattomat rintsikat B90 alle ja kivannäköset pitsistringit, ihon väriset styupit kruunas koko homman. Kävin ensin kaupassa ne päällä jne. nautin hemmetisti ja sitte seksimessuille. Tällä kertaa löysin itsekseen käveleskelevän naisen. Muutaman sana kivasti vaihdoin ja kerroin miltei heti, että oikeastaan saattasin etsiä sopivaa naista, hotellikin on. Kerroin että olen olut yksin pitkään jne. Se kiinostui ja oli hyvin avomielinen, kertoi miten hänellä oli ollut myös naisiakin.

Hotellihuoneeseen kun päästiin, mietin että missä vaihessa otan asian esile, että mitä mulla on alla.. No se halus ensin suudella, mutta hetkessä sen kädet meni kyllä jo mun paidan alle selkäpuolelta. Säikähdin vähän mutta sit mimmi sano että "uuuh.. sä ootki tuhma, haluut olla tuhma tyttö". Sit se oli menoa... se mimmi kehui tosi paljon miten ne sopivat mun päälle ja oli ihan onnessaan siitä että olin pukeutunut seksikkäästi. Se naureskeli ja halus itse nähdä.

Löysin siis mimin joka tykkäs mun jutuista ja ollaan yhdessä vieläkin sen kans. Kellekään ei tästä pikku salaisuudesta ole puhuttu, mutta siis nykyään hän pukee minulle alusvaatteita ennenkuin aletaan hommiin, se on aivan mieletön tunne. Hän kertoi, ettei niin paljon siitä kiihotu vaan siitä miten paljon se mua kiihottaa. Välillä vastapainoksi ollaan mies sielä sängyssä, välillä erikerralla kohtelee kuin naista. Hän kehuu kuinka älykästä seksiä meillä on ja kuin ei halua muuta.

2

816

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mua oksettaa nyt niin paljon koska luulen että tää on mun suuri rakkaus. En voi enää lukea täällä viestejä. Tän luin ekana nyt kun tulin. Voi tsiisus sentään. Ihan mahassa alkoi kiertää. Hän on kaiken lisäksi kertonut käyneensä yleisissä. RAhaa on. Mulle riitti nyt

      • Anonyymi

        Sama mietä sairas aloitus. En ihmettele yhtää aloiteen tekijä sinkku ja aivan varmasti on edellen.2024,


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on ollut

      Ihanin kohtaamisemme?
      Ikävä
      39
      665
    2. Mikä on suurin syy

      Ettet halunnut minua?
      Ikävä
      86
      638
    3. Sinä mies olisit

      ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s
      Ikävä
      31
      580
    4. Poliisin potkija

      Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.
      Haapavesi
      16
      578
    5. Miksi jätit minut

      Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?
      Ikävä
      38
      537
    6. Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella

      Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?
      Ikävä
      49
      511
    7. kehtaisitko esitellä kaivattusi

      läheisillesi? 🤔
      Ikävä
      34
      502
    8. Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se

      Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?
      Ikävä
      62
      495
    9. Mitä haluaisit

      Sanoa itsellesi juuri nyt?
      Ikävä
      63
      491
    10. Kaipaatko vielä exää?

      Jos olet ihan rehellinen
      Ikävä
      68
      479
    Aihe