Roskaviestejä tulee siihen tahtiin, että palsta alkaisi kaipaamaan seriffiä.. Kuka palstan vakikirjoittajista sopisi seriffiksi?
Ehdotuksia!
Ehdotuksia!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
kuin sinä
ja saa kait ihmiset kysyä, jos eivät muuten osaa kysymättä tietää mistään laihdutusasioista
et sinä tätä palstaa voi omia, idiootti
Tuo oli hyvä esimerkki asiattomista viesteistä. Totta kai tänne saavat muutkin kirjoitella! Ziisus.
Muutta juuri nuo kaikenlaiset idiooteiksi haukkumiset.. Myös yläkarppaajien selkeää haukkumista ei tulisi joutua tällaisella palstalla lukemaan.
HÄH??
Olin Montignacin ohjeiden mukaan 3 kk laiharilla, tosin siitä on kauan, mutta muistaakseni siinä sai syödä esim. aamiaisella kokojyväleipää, jos varoi yhdistämästä nopeita hiilareita aamiaiseen.
Ja toisella päivän lämpimällä aterialla sai syödä vaikka kuinka paljon täysjyväriisiä, kunhan ei ateriassa ollut rasvaa. Minulla on edelleen kaksi Montignac-kirjaakin, joten tiedän asiasta. Tiedän myös, minkä ruoka-aineen hh on nopeaa, mikä hidasta eli hyvää.
Montignac eroaa ainakin Atkinsista, mutta täällä puhutaan nykyisin vain Atkinsista. En tunne alakarppeja, mutta oletan, että he ovat vähän, vain vähän sallivampia kuin Atkins hiilareiden suhteen.
Jos Montignac (kirjoitusvirhe nettisivulla, siitä puuttuu 'n') kuuluu tänne, kuuluvat myös hiilareiden syönnin variaatiot.