silmänympärysvoide

Olen 20 vuotias, joten pitäisikö tässä jo pikkuhiljaa alkaa käyttämään silmäympärysvoidetta?
Meikkaan joka päivä. Mistä saisi opiskelija budjetilla nuorelle tarkoitettua silmänymp.voidetta??
2345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voidetta pitäisi alkaa käyttämään silloin jo kun aloittaa ripsivärin käyttämisen. Olisko lumene hyvä ja halpa merkki...

Äänestä
  • näin olen lukenut ja kuullut. Aloitin itse vasta käyttämään ja siirryin muutenkin "rypyn esto" voiteisiin Avonin Anew retroactive on juuri täydellinen ja suht. edullinen.

    Lumene kyllä on ihan hyvä merkki mielestäni... eihän sitä tiedä, jos ei kokeile =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kunentiiä kirjoitti:

Olen 20 vuotias, joten pitäisikö tässä jo pikkuhiljaa alkaa käyttämään silmäympärysvoidetta?
Meikkaan joka päivä. Mistä saisi opiskelija budjetilla nuorelle tarkoitettua silmänymp.voidetta??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu