Miehen paljaat nilkat, aiheuttaako väristyksiä?

10

433

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ihan samalla tavalla minusta on tyhmän näköistä, jos naisella on liian lyhyet housut. Tarkoitan nyt siis housuja, joiden muka pitäisi olla pitkät housut ja sitten nilkat vilkkuu. Mietin aina, että miksi henkilö on ostanut liian lyhyet housut. Itsehän käytän siis maksilahkeita, jos kyse on pitkistä housuista. Niissä ei ole tarkoitus vilkkua nilkkojen, eikä sukkien.

      • Taisin kysyä väärin, yritän uudelleen. Kun munasarjakas on miehen kanssa treffillä jossa kumpkin arvioi seksuaalisen kiinnostuksensa vahvuutta toiseensa, niin aiheuttaako miehen paljaat nilkat munasrajakkallle seksuaalista inhoa miestä kohtaan vai seksuaalista halua miestä kohtaan, vai onko paljastelu yhdentekevää?


      • Anonyymi
        Chickster_Layworthy kirjoitti:

        Taisin kysyä väärin, yritän uudelleen. Kun munasarjakas on miehen kanssa treffillä jossa kumpkin arvioi seksuaalisen kiinnostuksensa vahvuutta toiseensa, niin aiheuttaako miehen paljaat nilkat munasrajakkallle seksuaalista inhoa miestä kohtaan vai seksuaalista halua miestä kohtaan, vai onko paljastelu yhdentekevää?

        Vastasin jo miten asian koen.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Vastasin jo miten asian koen.

        Ahaa, olet siis maksilahkeissa kulkeva mies. Tarkoitukseni oli kysyä tytöiltä, munasarjakas tarkoittaa heikompaa sukupuolta.

        Housullinen munasarjakas ei ole oikeasti kumppania etsimässä paitsi joks on kuumahousullinen (hot pants).


      • Anonyymi
        Chickster_Layworthy kirjoitti:

        Ahaa, olet siis maksilahkeissa kulkeva mies. Tarkoitukseni oli kysyä tytöiltä, munasarjakas tarkoittaa heikompaa sukupuolta.

        Housullinen munasarjakas ei ole oikeasti kumppania etsimässä paitsi joks on kuumahousullinen (hot pants).

        Väärin meni arvaus. Olen aina pariutunut housuissa, enkä omista yksiäkään hotpäntejä. Mä en käytä niin rumia vaatteita.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Väärin meni arvaus. Olen aina pariutunut housuissa, enkä omista yksiäkään hotpäntejä. Mä en käytä niin rumia vaatteita.

        Olet siis lepakko.Tarkoitukseni oli kysyä terveiltä tytöiltä.


    • Anonyymi

      Tuo on nyt hänen "mielipiteensä" (häivemiesvihaa), osaksi siksi että on jo 32 vuotta vanha, osaksi siksi että hänestä on lapsen saannin ja viimeisimmän eron jälkeen muodostunut sekaseksuaali sekä piinkova feministi.

      Emilyn suhdehistoria kokonaisuudessaan: https://www.harpersbazaar.com/celebrity/latest/a43865820/emily-ratajkowski-dating-timeline-boyfriend-husband/

      Kahdeksan miestä (jos oikein laskin), seassa esim. Brad Pitt, moni muukin hänen miehistään kulkee ja on kulkenut ilman sukkia.

    • Ilmeisesti ne aiheuttavat kutinaa munasarjakkaissa, kun Emilykin otti asian hampaisiinsa.

    • Anonyymi

      Verenpainefarkut ja nilkat paljaana on jotain todella hirveää nykyajan muotia. Siihen vielä potkulauta ja vyölaukku niin huh huh. Tehköön ihmiset mitä huvittaa mutta tuo nilkkahomma on jotain mikä ei jakeluun mene ollenkaan? T: pursiseura

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      266
      3333
    2. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      21
      1843
    3. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      27
      1512
    4. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      82
      1359
    5. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      137
      1038
    6. Miksi et vain uskalla!?

      On niin ikävä...
      Ikävä
      81
      994
    7. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      63
      817
    8. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      86
      756
    9. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      61
      687
    10. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      51
      666
    Aihe