Mitenkähän käy Terroristi-Putikalle ja hänen ymmärtäjilleen ?
Ei taida Putikka päästä kovin lähelle ns taivaiden valtakuntia taikka edes siihen suuntaan, kun ammuttaa ohjuksia Ukrainan kansalaisten niskaan.
Ei taida Putikka päästä kovin lähelle ns taivaiden valtakuntia taikka edes siihen suuntaan, kun ammuttaa ohjuksia Ukrainan kansalaisten niskaan.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Ei kannata hengitystä pidättää sillä tuleminen on kestänyt jo 2000v.
Kahden säkkipukuisen todistajan pitäisi alkaa toimintansa ennen Jeesuksen toista tulemista ja heidän pitäisi vaivata maapallolla asuvia ateisteja ja Raamattua vastaan eläviä ihmisiä 3,5 vuoden ajan.
Näiden säkkipukuisten todistajien vastustajien on alkutekstien mukaan Jumalallisen välttämättömyyden vuoksi pakko kuolla.
Siis kahden musliminaisen?
Eikös tuo aika lasketa Jeesuksen ristiinnaulitsemisen ajankohdasta? Hän eli noin kolmekymppiseksi.
Käsittääkseni ihmiselle on annettu armonaikaa kaksi tuhatta vuotta.
Ei pidä paikkaansa.
Kuinka käy minulle? Kysymys on sinulle! Eija Merilän Laulu
Nyt Jeesuksen toinen tuleminen on lähempänä kuin koskaan!
Jo Apostolit odottivat Jeesuksen paluuta omana aikanaan!
Jeesus tulee aina huomenna. Mutta ei koskaan tänään.
Jos kysyt huomenna uudestaan, niin vastaus on sama.
Huomenna tulee. Mutta ei tänään.
Tai ylihuomenna, mutta tulee kuitenkin. Tai sitten 3 vuoden päästä huomenna.
Jeesus tulee aina huomenna, mutta ei koskaan tänään.
Jos kysyt huomenna uudestaan, niin vastaus on sama.
Huomenna tulee, mutta ei tänään.
tulin BLACKED RAW videoille
Ukrainan puoli on tuomittu, selenski ja kumppanit ym. rahoittajansa ja tukijansa, jotka tahtovat teurastuksen jatkuvan.
Putinnja menee islamin uskoisten kanssa helvettiin kärsimään saatanansa palvonnasta.
"Ja me, aggression uhrit, me menemme marttyyreina paratiisiin, kun taas he vain kuolevat, sillä he eivät ehdi edes katua". -Putin
Sano ton pari vuotta sitten lähetyksessä.
aivan varmasti Jeesus kutsuu omat tuuliin ja pilviin.
tänne jää kaikki paha saatana jää juhlimaan omien kanssa.
joop eiköhäh sillä ole jo lentoliput plakkarissa. Miten yleensäkään uskaltaa laskeutua seutulaan kun Helsinki Vantaan lentotunnus on HEL L