Siinä on 13 000 jäsentä ja avoin kaikille. Sinne on nyt jokusien päivien aikana tulvinut kuvia, missä kysytään että mitä näet kuvassa. Ilmeisesti massottain henkiä liikkeellä?
FBssa on ryhmä nimeltä henget ja henkimaailma.
3
795
Vastaukset
- Anonyymi
Tähteläiset ryhmäkin on järkyttävän suosittu.
- Anonyymi
Alaa harrastavana voinen ottaa kantaa valokuviin. Otan niitä itsekin, nyt tuli taakse jo yli kymmenen vuotta sen lajin valokuvausta. Henkiin saa kyllä yhteyttä ! Kun valokuvaan, otan yhteyttä "jollakin tasolla" henkimaailmaan, esim. tulkaa ton autiotalon ikkunoihin menneet sielut. Ihan käsittämättömän upeita kuvia olen saanut. Alussa suorastaan liitelin alan perässä, nyt olen jo hieman rauhoittuneempi. Kun tajuan, että se kaikki on todella olemassa ja läsnä. Jos niin halutaan. Mutta edelleen saan kuvia ! Se ei tarkoita, että henget ilmaantuu tarkkarajaisina ja selkeinä, vaikka rippiristit kaulassa ja nylonpaidat kiiltäen vaan yleensä olen ottanut selkeitä kasvoja. Kokeilkaa ! Toinen kikka, mutta nyt mennään jo vissiin enemmän fysiikan puolelle, on ottaa liikkuvasta autosta ulospäin kuvia. Tollaset 60 km/h ja kuvaamaan ohikiitäviä kallioita, metsiä, etenkin vaikka tunneleita (mm. Turku/Salo-motari) . Kun istuu vaikka mökille menomatkalla kyydissä, ehtii kokeilemaan tätäkin jännää.
- Anonyymi
Enkelien yhteydenotto-jutut kuuluvat samaan sarjaan idän oppien ja meditoinnin kanssa. Niiden kanssa leikittyä on monelle käynyt huonosti:
https://keskustelu.suomi24.fi/t/18516144/meditaatio-madannaista-touhua
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986168KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495637Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602673Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072098Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071798- 1251744
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191623Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801287- 731197
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331058