varatut naiset

Sanokaa miehet, ovatko varatut naiset jotenkin haluttavampia kuin sinkut?

Petin poikakaveriani toisen miehen kanssa, ja sain sellaisen käsityksen, että tieto siitä, että olen varattu sai hänet innostumaan entisestään.
52032
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ääliötä toisensa.

Äänestä

varatuilta saa pimpsaa paljon helpommin. se kiihottaa ainakin minua. Sekä se että pääsee paneen naista jota myös poika/miesystävä panee, kiihottaa. Kun poikamiehenä tekee mieli seksiä, keskityn baarissa/yökerhossa yleensä varattuihin naisiin, ja syy on yleensä se, että se keskittäminen kannattaa. Ainakin jos seksiä tekee mieli. Ja ehdottomasti täytyy mainita se, että varatuilta saa yleensä parasta seksiä, sellaista varauksetonta.

Äänestä
  • kun on jo varattu. Kypsää.

    Äänestä

  • "se että pääsee paneen naista jota myös poika/miesystävä panee, kiihottaa"

    Eikä tolla ole tietenkään mitään tekemistä biseksuaalisuuden kanssa? Sitä naista sun vaan tekee mieli. Samalla pääsee vaan lähelle sitä paikkaa, jossa toisen miehen molo on ollut. Niinpä niin.. Heheee :D

    Äänestä

Vaikkei aina tunnustakaan, niin tulee tunne siitä että on sen vosun äijää parempi, jotenki kai vielä vahingoniloakin siinä varmaan on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


#1ääliö kirjoitti:

Sanokaa miehet, ovatko varatut naiset jotenkin haluttavampia kuin sinkut?

Petin poikakaveriani toisen miehen kanssa, ja sain sellaisen käsityksen, että tieto siitä, että olen varattu sai hänet innostumaan entisestään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu