Roid rage?

Anonyymi-ap

Simmottis lähdin kyselemään, että onko roid rage tosi asia vai urbaani legendaa? Tiedätkö ketään jolla tämmöinen olisi tullut ja mitä tapahtui?

8

461

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tietäjät tietää, tuo on aina ollut ja tulee olemaan, karmeita peruuttamattomia kohtaloita ja esimerkkejä,
      on kauan näissä piireissä eläneillä ja näitä tuntevilla lukemattomia, ei jaksa kertoa.

      • Anonyymi

        🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

        🍑 ­­N­­­y­­­m­f­o­­­m­­a­a­­n­i -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Mene katselemaan ravintoloiden ovivahteja, että ovatko kovin pitkäpinnaista porukkaa.

      • Anonyymi

        Itsekkin ovi hommia aikanaan vuosisa tehneenä, asiakkaiden kanssa ilman aineitakin , ei jaksa aina tietenkään venyä, mee tekeen niin tiedät, no nehän tietää aina parhaiten jotka sivusta vain huutelevat.
        (Varmaan tämän päivät kakaroiden kanssa joitka eivät mitään käskyjä ja komennuksia tottele on todella vaikeaa, ymmärrän kyllä, nämä vastuuttomat ipanat kitisee ja itkee heti kun joku kertoo miten meillä tehdään, laki ja säännöt sanooo , ei sitä mitä sattuu huvittaan.)

        Toki on käyttäjiä ja tekijöitä, kaikki on kaikkialla.
        Joskus vain saa tarpeekseen ja kyyti on kylmää, kaikki voi katsoa peiliin vuorollaan.


    • Anonyymi

      Ei kannata käyttää steroideja. Kokeile SARMseja mieluummin.

    • Anonyymi

      Se riippuu yksilöstä, aineesta ja määristä.
      TEstosteroni on luonnollinen mieshormoni,
      LIika on silti liikaa.
      Jos sulla on tasot nolla, olet ärtynyt ja vittumainen, voit huonosti, et jaksa oikein mitään.
      KUn otat testoa sopivan määrän , kokeilet asteittain, niin vointisi paranee.
      Tuskin se sinua roinahulluksi tekee. TReenaat taas ja asiat kunnossa ja tähän minä pyrin, haluaisn ostaa t estoa kun vain tietäisi mistä!

      Eri asia kun alat vetää isot määrät tuota + napit ja muut huumeet päälle.
      Liika on liikaa, et itse sitä muutosta heti ehkä huomaa mutta muutut.

    • Anonyymi

      Pelkällä testokuurilla kohtuu annoksilla on koko ajan paremmalla tuulella eikä masenna sun muuta mutta sit ku tulee kovemmat tavarat käyttöön niin

    • Anonyymi

      Roina herkistää jo olemassa oleville 'ongelmille'. Jos on taipumuusta akneen, sitä tulee roinalla. Jos on taipumusta uhkapelaamiseen, roina madaltaa kynnystä siihenkin. Ja sama koskee tuotakin hermostumista ja kiukuttelua. Ihan niinku alkoholikin.

      Roinaajia enemmän olisin huolissani noista saatanan lääkkeiden ja huumeiden sekakäyttäjistä, joita näkee kulmilla joka päivä. Ne on arvaamattomia ja aina seuraavan satsin perässä. Onneks ne kuolee aineisiinsa 100% todennäköisemmin kuin roinaajat.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko mokannut?

      Oletko omasta mielestäsi mokannut jotain kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      180
      1965
    2. Oletko ymmärtänyt

      Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?
      Ikävä
      159
      1686
    3. Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin

      "Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I
      Perussuomalaiset
      46
      1656
    4. Ottaisitko miten

      Kaivattusi?
      Ikävä
      123
      1443
    5. Liian paljon hylättyjä ääniä

      Ottakaa avustaja mukaan jos ette osaa äänestää oikein. Moni varmaan sekosi kahden listan ja lipun takia. Oliko tarkoitus
      Maailman menoa
      149
      1208
    6. Ikäero suhteessa

      Huomasin äsken Iltalehden tuoreen artikkelin, jossa kerrottiin, että vain 5% parisuhteista on yli 10v ikäero. Millaisia
      Parisuhde
      50
      1072
    7. Tiedän kyllä sen

      Että käyt täällä. En kuvittelisi sellaista asiaa. Tiedän kyllä senkin, että olet ainakin ollut minusta kiinnostunut. Sen
      Ikävä
      58
      990
    8. Tämä Kuhmon valtuusto

      Pöh, sanon minä.
      Kuhmo
      15
      879
    9. Ärsyttää et olet

      Niin välinpitämätön suhteeni
      Ikävä
      69
      862
    10. Ähtärin vaalitulos ja nyt neuvottelut alkavat

      Keskusta voitti yhden paikan Ähtärissä kun oli hyvin ehdokkaita ( 32) ja kansanedustaja veturina keräämässä ääniä. P
      Ähtäri
      26
      856
    Aihe