Montako isis-terroristia viherpunikit olette tuoneet Suomeen?

Ruotsissa heitä on nyt uutisten mukaan 2000 kappaletta.
18159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Maanpetosta vastaava rukos. Syylliset tuomiolle.

Äänestä

Persut voivat 15000 potentiaalista 2015, sitä on paha pistää paremmaksi. Paitsi tietysti nyt kun Persut ovat taas hallituksessa.

Äänestä
  • Persut halusivat poistaa ne kaikki, mutta viherpunikit estävät palautuksia jopa lentokoneissa väkivallalla.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Persut halusivat poistaa ne kaikki, mutta viherpunikit estävät palautuksia jopa lentokoneissa väkivallalla.

    Vasurit eivät halunneet luopua lemmikeistään. Se näkyy nyt.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Vasurit eivät halunneet luopua lemmikeistään. Se näkyy nyt.

    Seisoivat lentokoneessa palautuksen estämiseksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Persut halusivat poistaa ne kaikki, mutta viherpunikit estävät palautuksia jopa lentokoneissa väkivallalla.

    Eikö persut edes hallituksessa ollessaan kykene palauttamaan terroristeja? Mihin he sitten kykenevät? Bensan hinnan laskuun?

    Äänestä

Perskokkareet toivat 30 000 pakolaista vuonna 2015. Joukossa varmaankin joukko jihadisteja. Joko olette syyllisiä tuominnut?

Äänestä
  • Persut toivat faktaa pöytään

    Äänestä

Sukkuloivat euro natossa konetuliaseet povarissa, sinisimmuja ei pelota yhtään.🤪

Äänestä

Vielä on matkaa siihen paperittomien määrään, joka suomeen KUTSUTTIIN Perussuomalaisten vahtivuorolla.

Äänestä
  • Sipilä kutsui.

    Äänestä

  • Niinpä!
    Suomen AINOA terrori-iskun tehnyt (mielentereysongelmainen?) muslimi tuli Suomeen, kun Persut oli hallituksessa. Mutta kun Persut eivät koskaan kanna vastuuta mistään, niin syy oli tietenkin tässäkin "vihervasemmiston" vaikka se tapahtui Persujen vahtivuorolla.

    1Äänestä

Joko persut ovat pettäneet kaikki vaalilupauksensa? Taitaa olla ennätys.

Äänestä

Ulkoministeri Haavisto lennätti ehtaa Isis sakkia Suomeen Al-holin leiriltä, teki tämän eduskunnalta salaa ja kiristi ja uhkaili virkamiestä joka ei suostunut samaan rikokseen.

Äänestä

Lienee saapunut hyvin monta, mutta lienevät piilossa nyt?

Äänestä
  • Kelan täysihoidossa on hyvä suunnitella tulevia metkuja.

    Äänestä

JauhisSannan, sd, naishallituksen vallassa oloaikana lävähti jihadisti, hamaksien ja nokikeppien syleily Suomessa täyteen kukoistukseensa.
Olemme totaalisesti Ruotsin tiellä. Koko Eurooppa on terroristien miehittämä ei pelkästään Pohjoismaat.

Äänestä

3. kerran presidenttiehdokkaana oleva Pekka vihermätä Haavisto roudasi jopa vieraan maan kamaralta isisterroristileirilta isisämmiä pentueineen yksityislennoilla Suomeen täysihoitoon edes minkään asteisia oikeudenkäyntejä vihermätä Haavisto ei sallinut.
Nyt näitä isisämmät ovat luikerrelleet esiin rotankoloistaan.
Stadin metrossa liikkuvat ahkeraan mustissa jätesäkeissään.
Mitä lie kartoittavat?!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ruotsissa heitä on nyt uutisten mukaan 2000 kappaletta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu