Pätkä ehdottomasti kun liikkuminen on aika ahtaissa paikoissa mihin autoa tartten.
Saako kuinka vakionopeussäätimen jälkiasennettuna noihin missä ei ole? Se kun on minulle aika pakollinen varuste vaikka ei mikään reissuauto olekkaan kuin satunnaisesti. Alkaa olla viimeiset hetket hankkia sillä kanta vähenee ja korvaajaa ei ole kuin kertakäyttöautot lukuisine ominaisuuksineen ja toimintoineen ja vikavaloineen.
Pätkä awd hiace isoilla lampuilla kiikarissa
5
379
Vastaukset
- Anonyymi
Sattuuko joku tietämään jälkiasennus vakionopeussäätimen hiace malleihin. Originaalina tai jokin muu malli. Cruise on pakollinen varuste koska kivuliasta pidempään terveydellisistä syistä kaasun painaminen.
- Anonyymi
käytäppä googlee, niin löytyypi kaikenlaisia uusia asioita....
https://www.autoviihde.com/gcty.html - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
käytäppä googlee, niin löytyypi kaikenlaisia uusia asioita....
https://www.autoviihde.com/gcty.htmltoinen:
https://autoalarm.fi/kauppa/autovarusteet/vakionopeudensaadin/vakionopeudensaadin-asennettuna/
- Anonyymi
Korvat kääntyy alaspäin jos yli satasta pääsee menee
- Anonyymi
Kyllähän Hiacelle 140 km/h pääsee ihan kivasti, mutta popit pitää olla täysillä tai kuulosuojaimet
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2994830Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353085Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k543012Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn321575Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271252- 471209
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.121042Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu781021Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu581001Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52999