Gillian Anderson (55v) eli (X-Files "Dana Scully") on lanseerannut juomanbrandin, nimeltänsä G-Spot

Gillian kannustelee naisia "päästämään irti häpeästä" joka ympäröi naisten seksuaalista himoa. Hän on siksi lanseerannut virvoitusjuomabrändin nimeltä G-Spot, joka "virkistää ja parantaa suorituskykyä" luonnollisilla ainesosilla. Hän paljasti, että stressiä poistavien juomien inspiraatio tuli nuorempana useiden rajoittavien ruokavalioiden jälkeen.

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-12640441/Gillian-Anderson-pleasure-enterprise.html

Kaikkea se voimaantuminen teettäkin. Tässähän voisi mukailla että: Fiktio on sisällä siellä.

4

339

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Gillian työskentelee myös uuden kirjan parissa, joka perustuu naisten seksuaalisiin fantasioihin. Hän esittää tällä hetkellä estotonta seksiterapeuttia Jean Milburnia sarjassa 'Sex Education', selitti kuinka hän toivoo saavansa naiset "tuntemaan itsensä voimaantuneiksi" uusien projektiensa kautta.

    • Anonyymi

      Kuinka palstan ikänaiset suhtautuvat Gillianin puuhailuun, koetteko myötähäpeää?

      • Anonyymi

        Jos tuo on tuottava bisnes, niin siitä vaan. On tässä maailmassa paljon enemmänkin myötähäpeää aiheuttavia, mutta tuottavia, bisnesideoita. 👍👍


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      220
      4085
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      111
      2583
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      38
      2295
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      80
      1400
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      86
      1288
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1149
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      75
      1037
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      903
    9. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      881
    10. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      866
    Aihe