Olen noin 150cm pitkä, ja painan 40kg ja välillä alle. Pelkään talven tuloa, koska en ole löytänyt mistään, edes netin kautta itselleni pitkää, mielellään noin puolipohkeeseen ulottuvaa, lähinnä kunnon untuvatakkia. Voi kun joku tietäisi, mistä sellaisen löytäisin! olisin hyvin kiitollinen jos joku tietäisi jonkin ulkomaalaisen nettikaupan josta tällaisen saisin. Sheinilta tilaan vaatteita ja kenkiä (jalatkin hyvin pienet). Sheinin vaatteet koossa 34 ovat hyvin pieniä ja juuri sopivia, mutta talvitakit ovat isoja ja alkavat yleensä koosta 36.
Pitkä, lämmin talvitakki pienelle ja hoikalle
Anonyymi-ap
4
298
Vastaukset
- Anonyymi
Aloittaja löysi kuin löysikin hyvän ja pitkän untuvatakin. Koko 32 slim.
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
❤️ Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Voi kun ei ole vielä keksitty Kääpiö tavarataloa. Syy lienee selvää. Suomessa ei ole tarpeeksi kääpiöitä kannattavaan liiketoimintaan. Hae googlesta hakusanalla midget clothes.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️662398Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...
Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.1822068Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.452017Viulu vaiennut
Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣301748Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.
Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.1161734Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.
Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä1741408Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost2071359Kyllä tekee kipeää
Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬261205En mä tiedä mitä tapahtuu
siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.91002- 801001