Maksa löllyinen

Maksa tuntuu liikkuessa ja tunnustellessa ihan löllyiseltä. Onko normaalia?
1116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olet tehnyt vaikka kuinka monia aloituksia maksasta eri muodoissa, milloin löllyinen, milloin kuhmurainen, jne.
Lakkaa tarkkailemasta sitä maksaasi, etenkään jos sinulla ei ole mitään muita oireita, kuin ne erilaiset liikkeet ja muodot.
Ehkä maksasi on ihan kunnossa, ja verikokeillakin saisi jotain selville, jos se vaikka rauhoittaisi mielesi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Maksa tuntuu liikkuessa ja tunnustellessa ihan löllyiseltä. Onko normaalia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu