Nainen syyttää Robert De Niroa oikeudessa

Väittää Niron lorotelleen samalla kun oli puhelinyhteydessä naisen kanssa. Ja paljon kaikkea muuta huvittavaa, niinkuin vain nainen voi. Oikeudenkäynnin odotetaan kestävän kaksi viikkoa.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-12695349/Robert-Niro-former-personal-assistant-ADMITS-scratch-trial.html
4307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

"Nainen väittää kanteessaan, että De Niro kohteli häntä kuin "toimistovaimoa" ja pakotti hänet suorittamaan vähäpätöisiä tehtäviä, mukaan lukien lakanoiden pesu ja selän raapiminen. Nainen väittää myös, että hänelle maksettiin vähemmän kuin miespuolisella työntekijällä, jolla hänen mielestään oli samanlaisia ​​​​vastuita. Nainen vaatii 12 miljoonan dollarin vahingonkorvauksia vakavasta henkisestä ahdistuksesta ja mainevaurioista."

Tämä nainen, Graham Chase Robinson, on 41 vuotta vanha. Ilmankos. Vaihdevuosivaivat selvästi alkaneet, järki kadonnut täysin.

Äänestä
  • Suomalaisen korviin tuo voi kuulostaa siltä, että järki olisi kadonnut, mutta kyseessä onkin Yhdysvallat. Siellä on voitettu järjettömämpiäkin oikeusjuttuja. Siellä on vähän vallalla, että kaikkea kannattaa kokeilla. Jos nyt ei koko summaa saa, niin aina on mahdollista, että voi netota jotakin, jos juttu sovitaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Suomalaisen korviin tuo voi kuulostaa siltä, että järki olisi kadonnut, mutta kyseessä onkin Yhdysvallat. Siellä on voitettu järjettömämpiäkin oikeusjuttuja. Siellä on vähän vallalla, että kaikkea kannattaa kokeilla. Jos nyt ei koko summaa saa, niin aina on mahdollista, että voi netota jotakin, jos juttu sovitaan.

    Minusta hän on vaihdevuosien voimaannuttama, siinä vaiheessa tuollaisia hölmöjä juttuja alkaa vuosien takaa "muistumaan" mieleen. Kumma kun ei ole muistanut että Niro myös raiskasi hänet.

    Äänestä

  • 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

    💋 ­­N­y­m­­f­­­o­­­m­a­­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#18079436m

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Wilder_Longmember kirjoitti:

Väittää Niron lorotelleen samalla kun oli puhelinyhteydessä naisen kanssa. Ja paljon kaikkea muuta huvittavaa, niinkuin vain nainen voi. Oikeudenkäynnin odotetaan kestävän kaksi viikkoa.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-12695349/Robert-Niro-former-personal-assistant-ADMITS-scratch-trial.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu