Niin sanotut palestiinalaiset ovat kaikki yhteisvastuullisesti syyllisiä nykyiseen tilanteeseen, aikuiset ja lapset, miehet sekä naiset. He ovat valinneet kannattavansa Hamasia ja Israelin tuhoamista. Tämän perusteella voimme todeta, että Israelia vastustava palestiinalaiskansa ovat kokonaisuudessaan terroristeja.
Asetelma on siis niin, että palestiinalaiset ovat hyökänneet Israeliin Hamasin johdolla.
Tätä tosiasiaa pitäisi enemmän uutisoida maailmalla.
Terroristien sota Israelia vastaan
9
301
Vastaukset 9
- Anonyymi
Tällaista näkemystä en ole kuullut uutisista. Tarkoitatko että palestiinalaiset ovat itse valinneet Hamasin johtamaan heitä?
- Anonyymi
Hamas on äänestetty valtaan, mutta se on osoittautunut vääräksi valinnaksi myöskin palestiinalaisten mielestä (ei tietysti kaikkien, kyse on politiikasta). ongelma on siinä, ettei sitä saada enää pois vallasta. Demokraattinen, länsimainen Israel ei sekään saa Netanyahua pois vallasta!
Vallanvaihto ei ole helppoa, kun todellista valtaa pitää raha.
- Anonyymi
Kaikki palestiinalaiset kuuluvat Hamasiin ja tahtovat tuhota Israelin.
- Anonyymi
Videossa rohkaisevaa sanomaa Israelista, joka kulkee kohti suurinta voittoaan:
https://youtu.be/4NPZMAEPXtI- Anonyymi
Hamas on moSSadin/ISISraelin perustama, rahoittama ja aseistama järjestö, jonka tarkoitus on pelestiinalaisten itsenäisyyspyrkimysten sabotointi.
Hamasin nimeen moSSad tekee False Flag iskuja ISISraelin alueelle, ja antaa näin ISISraelille tekosyyn pommittaa palestiinalaisia valkoisella fosforilla ja toisen maailmansodan aikaisilla korttelipommeilla.
Kaikki oli osa suurempaa suunnitelmaa tuhota Gaza ja ajaa palestiinalaiset, nämä ainoat oikeat semiitit, Siinaihin.
ISISrael varastaa nyt koko Gazan itselleen, ja myöhemmässä vaiheessa päästää alueella vain ns. juutalaisia.
By way of deception thou shalt do war : motto of Israeli intelligence service MOSSAD.
Petoksella sinun tulee sotia käymän. ISISrael moSSad.
- Anonyymi
Aloittaja ilmiselvä rasisti ja stereotypian luoja.
- Anonyymi
Kansainväliset sionistit eivät ole tyytyneet pyrkimyksissään tavoittelemaan vain yhden kansan tai rodun eliminointia, vaan tämän mafian pyrintönä on ollut koko kristikunnan eliminoiminen.
Tätä kauheutta on tavoiteltu tehtäväksi milloin henkisessä ja milloin fyysisessä muodossa. Totta kai myös muut ryhmät ovat saaneet kärsiä tuon pahamaineisen liigan toiminnasta. Kasaarimafia jatkaa valtionterrorismiaan planeetallamme.
- Anonyymi
Jiddish on khasaarien kieli, joka on ottanut kirjaimiston heprean kielestä ja paljon lainasanoja muista kielistä, etenkin saksasta.
Suuri osa khasaariväestöstä muutti Länsi-Eurooppaan ja Pohjois-Amerikkaan. Nämä ns. ashkenazi-juutalaiset polveutuvat suoraan khasaareista, ja ns. sefardijuutalaiset osittain Espanjaan muuttaneista khasaareista ja osittain Espanjaan muuttaneista Palestiinan juutalaisista.
Historiallinen tosiasia on, että khasaareista polveutuu nykyään yli 90% maailman juutalaisväestöstä. Lisäksi khasaarit ovat sulauttaneet sefardijuutalaiset itseensä, joten luontevaa on puhua khasaareista, kun puhutaan siitä kansasta, joka käyttää itsestään ilmaisua "juutalaiset".
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 851236
Jasmin Vähäkangas paljastelee
Eilinen päivä on heillä kulunut biitsillä niin silloin tuo äiti ihminen on intoutunut paljastelemaan kunnolla. Laittanut178997- 74979
- 61744
Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t163692Miehet lähtevät itse pois deittailumarkkinoilta
Ovat saaneet tarpeekseen naisista. Tyypillisin poistuja on: Koulutettu, työssäkäyvä, etsii pitkäaikaista parisuhdetta.186680Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?
Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su288678- 54637
Kangaskylän alkoholi-hurjastelijat
Oppi olkoon että autollessa etanoli kuuluu pääasiassa 95 E10 polttoaineseen, siihenkin vain enimmillään 10% vahvuisena t4636- 43615