Terroristien sota Israelia vastaan

Anonyymi-ap

Niin sanotut palestiinalaiset ovat kaikki yhteisvastuullisesti syyllisiä nykyiseen tilanteeseen, aikuiset ja lapset, miehet sekä naiset. He ovat valinneet kannattavansa Hamasia ja Israelin tuhoamista. Tämän perusteella voimme todeta, että Israelia vastustava palestiinalaiskansa ovat kokonaisuudessaan terroristeja.
Asetelma on siis niin, että palestiinalaiset ovat hyökänneet Israeliin Hamasin johdolla.
Tätä tosiasiaa pitäisi enemmän uutisoida maailmalla.

9

301

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tällaista näkemystä en ole kuullut uutisista. Tarkoitatko että palestiinalaiset ovat itse valinneet Hamasin johtamaan heitä?

      • Anonyymi

        Hamas on äänestetty valtaan, mutta se on osoittautunut vääräksi valinnaksi myöskin palestiinalaisten mielestä (ei tietysti kaikkien, kyse on politiikasta). ongelma on siinä, ettei sitä saada enää pois vallasta. Demokraattinen, länsimainen Israel ei sekään saa Netanyahua pois vallasta!

        Vallanvaihto ei ole helppoa, kun todellista valtaa pitää raha.


    • Anonyymi

      Kaikki palestiinalaiset kuuluvat Hamasiin ja tahtovat tuhota Israelin.

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Hamas on moSSadin/ISISraelin perustama, rahoittama ja aseistama järjestö, jonka tarkoitus on pelestiinalaisten itsenäisyyspyrkimysten sabotointi.

        Hamasin nimeen moSSad tekee False Flag iskuja ISISraelin alueelle, ja antaa näin ISISraelille tekosyyn pommittaa palestiinalaisia valkoisella fosforilla ja toisen maailmansodan aikaisilla korttelipommeilla.

        Kaikki oli osa suurempaa suunnitelmaa tuhota Gaza ja ajaa palestiinalaiset, nämä ainoat oikeat semiitit, Siinaihin.

        ISISrael varastaa nyt koko Gazan itselleen, ja myöhemmässä vaiheessa päästää alueella vain ns. juutalaisia.

        By way of deception thou shalt do war : motto of Israeli intelligence service MOSSAD.

        Petoksella sinun tulee sotia käymän. ISISrael moSSad.


    • Anonyymi

      Aloittaja ilmiselvä rasisti ja stereotypian luoja.

      • Anonyymi

        Kansainväliset sionistit eivät ole tyytyneet pyrkimyksissään tavoittelemaan vain yhden kansan tai rodun eliminointia, vaan tämän mafian pyrintönä on ollut koko kristikunnan eliminoiminen.
        Tätä kauheutta on tavoiteltu tehtäväksi milloin henkisessä ja milloin fyysisessä muodossa. Totta kai myös muut ryhmät ovat saaneet kärsiä tuon pahamaineisen liigan toiminnasta. Kasaarimafia jatkaa valtionterrorismiaan planeetallamme.


    • Anonyymi

      Jiddish on khasaarien kieli, joka on ottanut kirjaimiston heprean kielestä ja paljon lainasanoja muista kielistä, etenkin saksasta.

      Suuri osa khasaariväestöstä muutti Länsi-Eurooppaan ja Pohjois-Amerikkaan. Nämä ns. ashkenazi-juutalaiset polveutuvat suoraan khasaareista, ja ns. sefardijuutalaiset osittain Espanjaan muuttaneista khasaareista ja osittain Espanjaan muuttaneista Palestiinan juutalaisista.

      Historiallinen tosiasia on, että khasaareista polveutuu nykyään yli 90% maailman juutalaisväestöstä. Lisäksi khasaarit ovat sulauttaneet sefardijuutalaiset itseensä, joten luontevaa on puhua khasaareista, kun puhutaan siitä kansasta, joka käyttää itsestään ilmaisua "juutalaiset".

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      134
      847
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      43
      619
    3. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      21
      558
    4. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      110
      533
    5. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      50
      525
    6. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      36
      522
    7. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      41
      463
    8. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      33
      461
    9. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      438
    10. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      22
      397
    Aihe