Meillä on kaksi pientä lasta ja ollaan pitkään jo mietitty halutaanko jatkaa yhdessä. Molemmat ollaan tosi väsyneitä, mies töiden takia ja minä lasten sairauksien ja monen vuoden huonosti nukuttujen öiden takia. Mutta asiaan..
Eilen löysin vahingossa mieheni salaisuuden, josta hän ei ole koskaan kertonut. Hänellä on järjettömän iso kassillinen hc-seksileluja mistä ei ole kertonut minulle ja on piilottanut ne useampaan yhteiseen kotiimme. Minulta meni täysin luotto siihen mitä muuta hän on jättänyt kertomatta ja mitä muita salaisuuksia hänellä on.
Tuntuu että olen mennyt naimisiin ihmisen kanssa, jota en tunne näköjään ollenkaan. Mies sanoi että ei ollut kehdannut kertoa niistä ja siksi on piilottanut ne. Mua kuvottaa, oksettaa ja ällöttää ne tavarat mitä kodissani on. Ja mietityttää miksi ihmeessä miehelläni on säilössä kodissani tuollaisia välineitä ja miksi ihmeessä hän on kanssani, koska en todellakaan olisi ikinä valmis tuollaiseen seksiin mitä hän ilmeisesti haluaisi. Olemme olleet yhdessä melkein kymmenen vuotta ja tämä tuli niin puskista että olen aika tolaltani. Mies väittää että muita salaisuuksia ei ole, mutta miten enää voin luottaa mihinkään?
Ja kyllä, seksilelut on ihan fine juttu. Mutta noista en edes tiedä mihin tarkoitukseen ovat ja miten ne edes mihinkään voisi mahtua. Ilmeisesti jotain nyrkkiseksivälineistöä ja oli siellä jokin metallinen juttu minkä ennemmin näkisin gynekologin vastaanotolla, kuin seksissä.. Koko kassista pystyin tutkimaan vain ehkä neljänneksen, kun alkoi lähinnä oksettamaan mitä helvettiä siellä on..
En tiedä miten tälläisestä valheesta pääsisi yli ja miten ihminen joka on tämmöistä seksiä halunnut joskus ja säilyttänyt kaikki tarvikkeet salaa kodissani on minun kanssani.. Tuntuu aikamoiselta valheelta koko suhde ja en tiedä mitä tehdä.. Ylireagoinko järkytykseltäni vai oliko tämä viimeinen niitti muutenkin jo huonosti menevälle avioliitolle?
Mieheni salaisuus, avioliiton loppu vai ylireagointia?
8
734
Vastaukset
- Anonyymi
Vähän avarakatseisuutta nyt.
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
🍑 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞 - Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18089969B
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Kysele hänen tarpeistaan, heittäydy ja lopeta nipotus.
- Anonyymi
Mikäs siinä onhan se ihan normaalia että lastesi isä tykkää vetää rautanyrkkiä anukseen. Se rentouttaa varmaan.
- Anonyymi
No varmaan 🤣🤣🤣🤣
- Anonyymi
Jotenkin vaikea ottaa kantaa mutta mietin itse aikanaan samaa pornon katselun suhteen. En siitä koskaan tykännyt mutta ongelmia oli muutenkin niin paljon että ero tuli sitten. Jos uuden miehen joskus elämääni haluan ja saan, niin en katsoisi hyvällä jos pornoa katselee.
"Ja mietityttää miksi ihmeessä miehelläni on säilössä kodissani tuollaisia välineitä "
No siksi varmaan, että hän tykkää sellaisia käyttää
"miksi ihmeessä hän on kanssani, koska en todellakaan olisi ikinä valmis tuollaiseen seksiin mitä hän ilmeisesti haluaisi. "
Aika harvalla parilla menee seksihalut 100% yhteen ja silti Suomessa on paljon avio ja avopareja. Esimerkiksi monet miehet haluaisivat peppuseksiä, mutta naiset kokevat sen liian kivuliaaksi ja silti voi olla pariskunta.
"Mies väittää että muita salaisuuksia ei ole, mutta miten enää voin luottaa mihinkään?"
Aivan varmasti miehellä on erilaisia fantasioita, joista hän ei kerro, eikä sinun kuulukaan tietää.
"metallinen juttu minkä ennemmin näkisin gynekologin vastaanotolla, kuin seksissä.. Koko kassista pystyin tutkimaan vain ehkä neljänneksen, kun alkoi lähinnä oksettamaan mitä helvettiä siellä on.."
Tuossa voi olla salailuun syy. Jos koet erilaiset seksilelut lähinnä oksettaviksi, se on varmaan syy, miksi mies on ne visusti kätkenyt.
"Tuntuu aikamoiselta valheelta koko suhde ja en tiedä mitä tehdä.. Ylireagoinko järkytykseltäni "
Sinuna menisin ehkä juttelemaan jonkin ammattiauttajan juttusille. En tiedä olisiko se psykologi vai seksiterapeutti. Sellaisen kanssa varmaan pääsisit selvyyteen asioista.
Minun mielessäni kysymykseksi jää lähinnä, että onko mies valehdellut vai ei ja jos mielestäsi on, niin olisitko lopettamassa avioliittoa, jos valehtelu olisi jostain muusta asiasta, kuin seksivälineistä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2224296Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii692765Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3942443- 472363
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua421639Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5551406Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em961334- 571330
- 781329
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251196