Olen 33-vuotias mies

En saa unta, eikä tyttöystävänikään. Mikä neuvoksi. Tyttöystäväni on muuten minua nuorempi, 29-vuotias.
5202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Saimme me unta. Hetki sitten olin vielä sinkku, mutta en enää. Tyttöystäväni on erittäin kaunis.

Äänestä

4.11. kirjoitit, että vielä joku kiinnostuu sinustakin. No niin, ei siinä kauaa mennyt... 🤣🤣🤣

Äänestä
  • Tämä oli vitsi, halusin vain ärsyttää.

    Äänestä

Mä oon nyt 33

Anonyymi-ap
2023-11-05 12:09:51
Ilmoita
Enkä väitä enää olevani 20. Aikaa minulla vielä on löytää kumppani.

Äänestä

2-vuortiasa mies soveltruu hyvin 33-vuotiaalle naiselle kumppariksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En saa unta, eikä tyttöystävänikään. Mikä neuvoksi. Tyttöystäväni on muuten minua nuorempi, 29-vuotias.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu