Miehet missä on itsekunnioituksenne?

Anonyymi-ap

Missä vaiheessa olette päästäneet naisen asemaan että hän voi tehdä mitä tahansa ja käännätte vain toisen posken ja kärsitte? Missä vaiheessa valtava joukko ihmisiä ryntää maksamaan kun nainen ottaa sukan pois tms? Älkää tykkäilkö ja ruokkiko sellaista kuvaa että nainen on joku palkinto miehelle kaikessa koska meitä itsekunnioituksen omaavia miehiä on jälkellä jotka ei moiseen paskaan suostu. Joo en suostu palvomaan naista upeimpana olentona ja tekemään kaikkeani ja uhraamaan omaa elämääni että voimme elää hänen oikkujensa mukaista elämää. Sellaista naista ei ole olemassa ja pillu ei kelpaa palkinnoksi koska saan sitä muutenkin. Hommatkaa itsellenne aito mutta älkää ruokkiko perseitä heiluttavia horoja. Vaikka en usko alfa ja beta miehiin koska heitä ei ole olemassa mutta olen samaa mieltä että miehet jotka ei saa maksaa ja tekee naisista kuningattaria. Vitun luuserit!

Nämä treffailu jutut ym naurettavat oikuttelut ovat juuri tästä peräisin että nainen voi vaatia mitä tahansa ja vaihtokaupassa hän ottaa sukan pois tai vilauttaa sivutissiä. Nainen on kuin lellitelty lapsi ja se saa nyt luvan loppua.

6

362

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      En ole koskaan maksanut seksistä enkä aio maksaa. Olen harrastanut sitä noin 20 vuotta. Jos en saa sitten en saa välillä on kuivempia kausia. Ikinä en tykkäile kenenkään naisen perseen kuvista ja laita sinne jotain lipeviä kommentteja. En seuraa perseensä esittelijöitä en jaa heidän juttujaan en osta only fans sivuja tai mitään muutakaan. En roiku tik tokeissa ym katsomassa kun jonkun naisen reisi näkyy livessä ja odota herkeämättä näkyykö ehkä jalkakin kohta vai peräti tissi. En maksa pornosta. En anna naisille valtaa itsestäni minä määrään. Seksi on erittäin alhainen kontrolloinnin keino mutta ei onnistu naiset.

    • Anonyymi

      Tajuatteko että nainen käyttää seksiä hyväkseen päästäkseen valtaan ja näyttää onnistuvan siinä joidenkin kohdalla. Minuun se ei tehoa.

    • Anonyymi

      Höpö höpö

      • Anonyymi

        Höpö höpöllä tätä ei valitettavasti kuitata. Pitää olla jotain konkreettisia todisteita.
        Tässä omani.

        1. Miehet ostelee only fans sivustoja ja käyttää maksullisia palveluja naisia klikkailee vilauttelu juttuja kommentoi huohottaa kuolaa antaa mitä vaan että näkee vilauksen tissistä.
        2. Naista palvotaan ja hän saa tehdä mitä tahansa mies suostuu siihen koska saa seksiä.
        3. Naisten kriteerit ovat kasvaneet koska miehet palvovat heitä ja kilpailevat saadakseen olla maksumiehenä kaikessa. Itse pidän tuollaista suhdetta prostituoidun ja asiakaan välisenä suhteena en rakkaus suhteena.
        4. Naista on palveltu koko hänen olemassa olonsa ajan ja nyt hän alkaa miehen rakentamassa maailmassa väittää että hänen pitää johtaa ja määräillä vielä kaiken muun palvelun lisäksi ja te puusilmät suostutte siihen. Palvotte rakastanne ja elätte tossun alla.


    • Anonyymi

      Pysy erossa naisista aivoton misogyyni.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      192
      1358
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      903
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      852
    4. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      52
      761
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      758
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      253
      637
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      318
      612
    8. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      595
    9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      589
    10. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      584
    Aihe