Miehet missä on itsekunnioituksenne?

Anonyymi-ap

Missä vaiheessa olette päästäneet naisen asemaan että hän voi tehdä mitä tahansa ja käännätte vain toisen posken ja kärsitte? Missä vaiheessa valtava joukko ihmisiä ryntää maksamaan kun nainen ottaa sukan pois tms? Älkää tykkäilkö ja ruokkiko sellaista kuvaa että nainen on joku palkinto miehelle kaikessa koska meitä itsekunnioituksen omaavia miehiä on jälkellä jotka ei moiseen paskaan suostu. Joo en suostu palvomaan naista upeimpana olentona ja tekemään kaikkeani ja uhraamaan omaa elämääni että voimme elää hänen oikkujensa mukaista elämää. Sellaista naista ei ole olemassa ja pillu ei kelpaa palkinnoksi koska saan sitä muutenkin. Hommatkaa itsellenne aito mutta älkää ruokkiko perseitä heiluttavia horoja. Vaikka en usko alfa ja beta miehiin koska heitä ei ole olemassa mutta olen samaa mieltä että miehet jotka ei saa maksaa ja tekee naisista kuningattaria. Vitun luuserit!

Nämä treffailu jutut ym naurettavat oikuttelut ovat juuri tästä peräisin että nainen voi vaatia mitä tahansa ja vaihtokaupassa hän ottaa sukan pois tai vilauttaa sivutissiä. Nainen on kuin lellitelty lapsi ja se saa nyt luvan loppua.

6

287

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      En ole koskaan maksanut seksistä enkä aio maksaa. Olen harrastanut sitä noin 20 vuotta. Jos en saa sitten en saa välillä on kuivempia kausia. Ikinä en tykkäile kenenkään naisen perseen kuvista ja laita sinne jotain lipeviä kommentteja. En seuraa perseensä esittelijöitä en jaa heidän juttujaan en osta only fans sivuja tai mitään muutakaan. En roiku tik tokeissa ym katsomassa kun jonkun naisen reisi näkyy livessä ja odota herkeämättä näkyykö ehkä jalkakin kohta vai peräti tissi. En maksa pornosta. En anna naisille valtaa itsestäni minä määrään. Seksi on erittäin alhainen kontrolloinnin keino mutta ei onnistu naiset.

    • Anonyymi

      Tajuatteko että nainen käyttää seksiä hyväkseen päästäkseen valtaan ja näyttää onnistuvan siinä joidenkin kohdalla. Minuun se ei tehoa.

    • Anonyymi

      Höpö höpö

      • Anonyymi

        Höpö höpöllä tätä ei valitettavasti kuitata. Pitää olla jotain konkreettisia todisteita.
        Tässä omani.

        1. Miehet ostelee only fans sivustoja ja käyttää maksullisia palveluja naisia klikkailee vilauttelu juttuja kommentoi huohottaa kuolaa antaa mitä vaan että näkee vilauksen tissistä.
        2. Naista palvotaan ja hän saa tehdä mitä tahansa mies suostuu siihen koska saa seksiä.
        3. Naisten kriteerit ovat kasvaneet koska miehet palvovat heitä ja kilpailevat saadakseen olla maksumiehenä kaikessa. Itse pidän tuollaista suhdetta prostituoidun ja asiakaan välisenä suhteena en rakkaus suhteena.
        4. Naista on palveltu koko hänen olemassa olonsa ajan ja nyt hän alkaa miehen rakentamassa maailmassa väittää että hänen pitää johtaa ja määräillä vielä kaiken muun palvelun lisäksi ja te puusilmät suostutte siihen. Palvotte rakastanne ja elätte tossun alla.


    • Anonyymi

      Pysy erossa naisista aivoton misogyyni.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakastatko?

      Ala kertomaan se ja heti
      Ikävä
      82
      3193
    2. Mikä haluat olla kaivatullesi?

      1. Kaveri 2. Ystävä 3. Panokaveri 4.puoliso 5 jokin muu
      Ikävä
      92
      2905
    3. Kosiako meinasit?

      Voi sua rakas ❤️
      Ikävä
      53
      2152
    4. Mietin että

      Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin
      Ikävä
      20
      1605
    5. Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon

      Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..
      Vimpeli
      6
      1379
    6. Oot ilkee paha noita

      Paha babushka Luulitko etten tienny
      Ikävä
      15
      1369
    7. Sytyttikö hallin lapsi vai joku mielipuoli

      Onko tietoa? Toivon jälkimmäistä
      Vimpeli
      19
      1354
    8. Aaamu on täällä taas!

      Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa
      Ikävä
      13
      1321
    9. Tajusin vaan...

      Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein
      Ikävä
      14
      1317
    10. Noin ulkonäkö-jutut ei multa

      Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin
      Ikävä
      35
      1275
    Aihe