40+ ikäiset naiset jännäkurppia?
Ovatko palstan
Anonyymi-ap
15278
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Mä täytän kohta vasta 35, niin en tiedä.
Jos olet henkiseltä iältäsi viiskymppinen, sekin lasketaan kurppakelpoisuuteen.
Mitään en myönnä. :)
Täytyyhän jonkun pistää jähmeä-älyiset ja huonotapaiset palsta-ätmit järjestykseen… Mielummin kyllä lähettäisin kyllä pikkukollit kotiin äidin luo kasvamaan henkisesti. Tarvetta meinaan olisi.
T. Onnellinen omana itsenään,
-vain ätmille kurppa, pelottava ja jännittävä
Jazuli on ainaski
Ja tosi tyssäkkä.
Mekkojuhan:))))))
Ei ole kurpissa mitään jännittävää tai kiinnostavaa.
On toki, rupsahdusprosessin seuraaminen.
Voin puhua vain omasta puolestani, mutta siis ei, en ole yhtään jännittävä.
- Tavanomaisen tylsä ja herkkä muumimamma vaan. - Korkeintaan helmikurppa.✨️
Olen ikäni puolesta (47) biojätettä kuulemma parisuhdemarkkinoilla, mutta onnekseni täytyy sanoa, että en ole niillä markkinoilla. Enkä tule ikinä enää olemaankaan.
Keskityn mielummin lapsiin ja eläimiin, heidän hyvinvoinnin edistämiseen, kun tuhlaan pateja aikuisiin oikkuperseisiin.
Ex Huitale
tosi huvittavia kilpaqilujqa tuossqa hämästyttävä ralli suomi ohjelmqassqa.... lentohäewlin pommituskin jaq sqmmqakojen e5siminen
Minussa ei ainakaan ole mitään jännää. Olen tylsä ja ylpeä siitä.
Ja olen ollut aina tylsä.
Mjaa
Koska en ole mikään ornitologi, niin en suoraan osaa vastata tällaiseen kysymykseen, mutta mihin osaan, ovat omat vastaukseni.
Siinä 40 tienovilla naisen kauneus karaistuu. Kauneus vaihtaa tasoa ja näyttää sivustojaan. Elämä ei ollutkaan illuusio, vaan totta. Elämä ei olut unelma, toive tai lapsellinen harha, vaan realismia.
(hihitystä)