Woltit vinkuu..aina voi lähteä takas kotimaahan..

KOTIMAA
Tältä näyttää Wolt Marketissa – Lähetiltä suorat sanat yrityksen perustajille
Iltalehti haastatteli Wolt-lähettejä perjantaina Tampereella. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/b1cd31b2-5992-4302-ad4c-9d88e38f7fb2
2166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

MIKSI TUOSSA EI MAINITTU FIRMAN TULOSTA VIIMEVUODELTA JA KOLMELTA EDELLISELTÄ 😠

500miljoonaa miinuksella 🤔 että sellaista bisnestä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

KOTIMAA
Tältä näyttää Wolt Marketissa – Lähetiltä suorat sanat yrityksen perustajille
Iltalehti haastatteli Wolt-lähettejä perjantaina Tampereella. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/b1cd31b2-5992-4302-ad4c-9d88e38f7fb2

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu