Aamupaska uutisoi uutta tietoa Kennedystä!

Heillä oli lapsia Jakkien kaa mutta ne ei ollut Johnin siittämiä.
Tämä piolokinen isä sitten raivasi kiusallisen aisankannattajan tieltään.
2134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Syyllinen tappoon oli ehkä se Onassis.
Sen nimeä ei saisi mainita mutta muitten kyllä.

Äänestä
  • Se oli rikas laivanvarastaja ja Jackie anto sille ku se oli niin rikas.
    Laiha lusmu se akka kyllä oli. Minä siinä mitään erikoista nähny.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Heillä oli lapsia Jakkien kaa mutta ne ei ollut Johnin siittämiä.
Tämä piolokinen isä sitten raivasi kiusallisen aisankannattajan tieltään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu