Miltä sivustolta tai alustalta voi hakea anonyymisti seksiviestittely seuraa?

Anonyymi-ap

Otsikon mukaan. Olen päälle kolmekymppinen, seksittömään suhteeseen ajautunut mies. Suhde on muuten kaikin puolin hyvä, mutta minulla on libido ja hänellä ei. Asiasta ollaan keskustelu ja eri temppuja yritetty ilman mitään tulosta - keinot ovat nyt loppu. Olen hyväksynyt tilanteemme. En harkitse eroa, sillä välitän puolisostani kovasti. Aion ruveta seksiviesteillä pettäjäksi, jos vain joku osoittaa suunnan. Yksin runkkaaminen ilman naisen huomiota tietäen, että koskaan ei tule olemaan edes tämän aikana jaettua eroottista latausta, murtaa vielä mieleni! Ja jos puolisoni ei suostu edes vaniljaan seksiviestittelyyn, haen tämän jostain muualta.

Moraalipoliisit voi jatkaa eteenpäin. Tiedän tekeväni väärin. Minua ei kiinnosta. Tykkään muutenkin kirjoitella, joten luulisi tuolla jossain olevan palvelu tai sivusto, jossa voi rustailla suttua anonyymisti jonkun kanssa ilman muuta kontaktia.

2

256

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mene sivoiuille. Hourula.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      73
      863
    2. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      718
    3. 35
      587
    4. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      46
      580
    5. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      35
      577
    6. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      40
      575
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      29
      572
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      540
    9. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      537
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      35
      474
    Aihe