Kyllä muslimi osaa kouluttaa. Tutustuin helmikuussa musli miehen jättämääm naiseen. Viikonloppuna tuli sitten riitaa ja sanoin että nyt riittää ja lähden mökille. Kun tulin takaisin niin tyttö pelkäsi mua vieläkin. Sovittiin riita niin tuli ilmi että mimmi sai aina turpiin kun riiteli ex.n kanssa
Musli osaa
kouluttaa
71216
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Millainen nainen muuten oli, luonteeltaan? Sinullehan hän oli "muslimiehen jättämä nainen", muutoin et häntä kuvaillut. Hyvä jos nainen pääsi eroon kahdesta mulkusta : väkivaltaisesta muslimiehestä ja sinusta jota pitää pelätä samalla tavalla monta päivää. "kun tulin takaisin niin tyttö pelkäsi mua vieläkin" Oliko hieno tunne? Saitko kicksit että piti oikein tänne kirjoittaa kuinka hyvin sinä ja kaltaisesi osaavat ihmistä "kouluttaa"! Pitäisi olla sellainen laki että kausipäitä saisi ihan laillisesti pätkiä kuonoon. Mutta näinhän ei ole ja siksi paskahousumiehet saavat rauhassa "kouluttaa" naisia, koska miesten kanssa he eivät ikinä uskalla muuta kuin kieli ruskeana mielistellä.
Et tainnut oikein alkuperäisen viestiä ymmärtää. Nainen pelkäsi vieläkin väkivaltaisen muslimin jäljiltä. Vika on siinä edellisessä muslimissa ei uudessa miehessä. Suomalaiset miehet harvemmin naisia "kouluttavat" kyllä ne on ne muslimit niitä naistenhakkaajia!
kyllä ne osaa suomalaisetkin toisiaan hakata. järki käteen, kaverit.
eikä kaikki muslimit lyö naisiaan tai muitakaan.
älkää yleistäkö.
amnestyn mukaan yli 90% turkkilaisista naisista on joutunut aviopuolisonsa henkisen tai fyysisen väkivallan kohteeksi. eli lähes kaikki.
Muuallakin maailmassa on muslimeja, en usko että kaikki pätkivät vaimoaan turpaan.
Miksi hitossa otit muslimin kanssa vehdanneen akan?
Muista kondomi !
nim. huolestunut
Jos ei mene hyvin minulla niin ei mene sinullakaan. Etkö tosiaan muuta saanut kuin jonkun kamelikuskin polkeman jäteläskin?