Elämää on ollut ennen töitäkin

Muita töitä ym. On ehtinyt näkemään monenlaista
6126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Työ vain sivujuonne tässä menossa

Äänestä

Elämä toisaalla

Äänestä

Ei se leikkiä ole ollut.

Äänestä

Lapset leikkivät

Äänestä

Niin, mutta työ on välttämätön pakko. Viihdyn työssäni, mutta huomaan että varsinkin pidemmän rupeaman jälkeen ajatukseni viipyvät vähän liian paljon työasioissa eli vapaat tulevat siinä mielessäkin tarpeeseen.

Äänestä

Onko työnkuva sellainen, että kun kortin leimaa niin sinne jää muiden asiaksi?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Muita töitä ym. On ehtinyt näkemään monenlaista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu