Etsitään testikäyttäjiä AI avusteiselle työnhakupalvelulle

Hei

Etsimme testikäyttäjiä uudelle palvelulle, jonka avulla voi luoda työhakemuksen saatekirjeen automaattisesti mihin tahansa työpaikkaan. Alla olevan linkin kautta saat testausta varten paketin AI krediittejä, joilla voi luoda 10 saatekirjettä. Arvostamme palautetta.

https://duunirobotti.com/signup?code=S24-FI-202312

5

468

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ja mielestäsi tämä on oikea paikka mainostaa....

      • duunirobotti

        Hankala sanoa, tämä lienee kuitenkin työn hakemiseen liittyvä foorumi? Mikä itsestäsi on paras tapa tuoda asioita ihmisten tietoisuuteen? Olisiko parempi esim. soittaa 1000 satunnaiselle ihmiselle ilman mitään kontekstia?


    • Anonyymi

      Johan mainitsin, että virallisen väylät on tukossa. Mutta se mikä ihmetyttää, että miksi ei haluttaisi korjata näitä asioita. Miksi kukaan käyttäytyy näin?

    • Anonyymi

      Saako palkkaa auttamisesta?

      • Anonyymi

        Ilmeisesti ei, mutta mahdollisesti saa työpaikan. Joutuu tosin luovuttamaan kaikki tietonsa tekoälyn haltuun. Mutta sehän jo tietää kaiken meistä. Tästäkin ketjusta jokainen kommentti on taltioitu sen ikimuistiin.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1328
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      677
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      629
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      50
      578
    5. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      569
    6. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      38
      549
    7. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      70
      531
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      528
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    10. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      176
      478
    Aihe