Kävin laittamassa kattilaan tulet.

Ja se ei ole soppakattila. 🥣
6191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kerrostaloläävässä ei suositeltavaa, toki jos pystyy kuvittelemaan että on hemaiseva leidi niin yksi kattila sinne tänne

Äänestä
  • Rintamamiestalo on vaikken rintamalla ole ollutkaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Rintamamiestalo on vaikken rintamalla ole ollutkaan.

    Et niin etkä edes intissä mutta kivoja fantasioita sinne

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Rintamamiestalo on vaikken rintamalla ole ollutkaan.

    Rinta on rottingilla.

    Äänestä

Sullahan on kohta siis lämmintä. Ei vain liian kuuma tulisi.

Äänestä
  • Aamulla kylmä, illalla kuuma.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja se ei ole soppakattila. 🥣

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu