Kuvitellaan tilanne että yhteistä avioliittoa takana 10 vuotta ja miehesi kertoo että olis mahtavaa jos voisit hankkia vakiorakastajan jonka kanssa kävisitte kylpylöissä, hotelleissa, lenkillä jne. ja tietysti myös harrastaisitte seksiä.
Miehesi kertoisi että seksi on kivaa, mutta se että käyt harrastamassa sitä toisen miehen kanssa on paljon kivempaa hänelle. Ei siksi että hän ei halua sua vaan siksi että asetelman nöyryyttävyys kiihottaa häntä enemmän kuin mikään.
Miten sä naisena näet tuollaisen miehen? Onko se vapauttavaa ja kivaa? Vai onko tuollainen mies kenties nahjus? Jotain muuta? Toivoisin rehellisiä mielipiteitä.
Miten naiset suhtaudutte aisurimieheen?
7
1102
Vastaukset
- Anonyymi
Mun mies puhui vieraasta miehestä minulle muutama vuosi sitten. Jätin puheet silloin omaan arvoonsa. Myöhemmin mieheni otti asian uudelleen puheeksi. Saniin, että en ole kiinnostunut enkä edes ajatellut koko asiaa. Mieheni tokaisi siihen, että itse saisin täysin päättää kenen kanssa ja milloin. Tuosta muutaman viikon päästä sanoin miehelleni, että voisin suostua hommaan, mutra hänen pitää aina olla mukana turvanani. Nyt ollaan sitten kokeiltu vieraita miehiä ja täytyy sanoa, että hyvin on sujunut ja olen saanut nauttia hyvästä seksistä vieraiden miesten käsittelyssä.
- Anonyymi
Saahan mies aina toivoa. Ongelma kuitenkin on, että minä en ole kiinnostunut. Jos asia on miehelle tärkeä, niin sitten meidän kannattaa erota ja hän etsii sellaisen, jonka kanssa toteuttaa tuo.
- Anonyymi
Ja kysymys ei ole nahjuksesta tmv. Mä en vain pysty antamaa tuollaiselle miehelle mitä hän tahtoo. Mä olen yhden miehen nainen, eikä mua parisuhteessa ollessani muut kiinnosta.
- Anonyymi
Tuollaista on joskus ehdoteltu. Ukko jäi itkemään. Parkui niin että naapuritkin heräsi. Mutta minä lähdin kuin luoti💩
- Anonyymi
Tuollaiset ap, kaltaiset on iljettäviä limanuljaskoita omissa likaisissa himoissaan. Ällöttäviä oksettavia hirviöitä. Tässä mielipiteeni.💩
- Anonyymi
Ai Mira Luoti ?
- Anonyymi
Minusta on ihanaa, kun saan luvalla nussia vieraiden miesten kanssa ja nauttia mieheni katsellessa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827066Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267033Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455394Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845218Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa605163Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405088Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274575Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163417Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003360