voittajafiilis

mieheni ex palasi takaisin Suomeen ja ruikutti kultaani takaisin omakseen mutta eipä siinä onnistunut...
hahahahaa, hän on vain mun ja ex ei häntä enää saa !!!!
mitäs jätit hänet, Hoo ? omapa oli menetyksesi, koska parempaa miestä et löydä mistään...
kerrankin MINÄ voitin...
5952
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Aina on tiedetty että naiset ovat kieroja ja kateellisia, mutta jotain rajaa sentään tähänkin!

Äänestä

Vaikutat kuitenkin aika mustasukkaiselta/katkeralta jostain tuolle eksälle kun täällä hehkutat? Elä omaa elämääsi ja iloitse miehestäni miehellesi, älä meille=)

Äänestä
  • siis miehestäsi miehellesi..

    Äänestä

On miehesi. (jos tuota voi mieheksi kutsua)

Äänestä

sei vaa kerro kumminkii panee molempii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hahaa.. kirjoitti:

mieheni ex palasi takaisin Suomeen ja ruikutti kultaani takaisin omakseen mutta eipä siinä onnistunut...
hahahahaa, hän on vain mun ja ex ei häntä enää saa !!!!
mitäs jätit hänet, Hoo ? omapa oli menetyksesi, koska parempaa miestä et löydä mistään...
kerrankin MINÄ voitin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu