Ei kiinnostusta,yhdeltäkään Tinderissä !

En ole edes pahemman näköinen ja muutenkin ihan ok,pitääkö olla jotenkin erityinen t,normaali nainen. Niin ja millä tavalla ei niin normaali ??????????
16625
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Luultavasti näin menee,onhonko se sittenkään tinderi?

Äänestä

Ei voi pitää paikkaansa. Kokeilin kerran tehdä feikkiprofiilin naisena. Laitoin sairaalloisen ylipainoisen naisen kuvan ja profiiliin aseksuaalin feministin, joka tupakoi ja käyttää alkoholia joka ilta. Tykkäyksiä tuli kymmeniä tunnin sisään.

Äänestä
  • Yeah 👌

    Äänestä

  • Et tullut ajatelleeksi, että niitä tykkäyksiä antoivat muut ätmit komeiden mallimiesten feikkiprofiileilla?

    Äänestä

  • Tunnettu taktiikka monella miehellä on tykätä kaikista ja valikoida juttuseura sitten matcheista. Kukaan heistä ei siis välttämättä ole kiinnostunut. - joku mies

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Tunnettu taktiikka monella miehellä on tykätä kaikista ja valikoida juttuseura sitten matcheista. Kukaan heistä ei siis välttämättä ole kiinnostunut. - joku mies

    Eikö tuo ole vähän tyhmä taktiikka? Kun sitten Tinderin algoritmi kai tulkitsee miehen nimenomaan olevan kiinnostunut juuri esim. ylipainoisista, tupakoivista alkoholisteista, jos näistä kerran tykkäilee, ja tyrkyttää vain näitä hänelle jatkossa, koska täytyyhän näillekin naisille tykkäyksiä saada jotta pysyvät sovelluksen käyttäjinä.

    Äänestä

En tykkää kenestäkään joka käyttää tinderiä. Jos tästä ekstrapoloidaan totuusarvo niin tinderin käyttäminen tekee naisesta ei-haluttavan.

Äänestä

Asuinpaikka vaikuttaa myös, vaikuttaa siihen miten laajalta alueelta haku tapahtuu.

Äänestä

Ei naiset kiinnostu normaalista miehestä.

Äänestä

Hei, oikein paljon kiitos ihanasta viestistä 🙏 ja pohdinnoista tinderin ihmeellisestä maailmasta, itse en tosiaan lähtökohtaisesti laita naiselle minkäännäköistä viestiä, koska ajattelen että joku voi siitä ahdistua 🤔 oikein mahtavaa ja siunattua viikonloppu sulle 🥰

Äänestä

Kiitos! Näistä kommenteista,ehkä Tinderi yrittää parhaansa,minullekin😇

Äänestä

Miehet eivät kiinnostu naisista yhtään missään, nuoret ja hoikat tytöt heitä kiinnostaa.

Äänestä
  • Kumoan tämän väitteen. Jotkut naiset, kuten tässäkin tapauksessa. Luulevat, että kaikki miehet ovat nuorien ja hoikkien tyttöjen perässä.

    Äänestä

  • MunNimiOnJK kirjoitti:

    Kumoan tämän väitteen. Jotkut naiset, kuten tässäkin tapauksessa. Luulevat, että kaikki miehet ovat nuorien ja hoikkien tyttöjen perässä.

    Jotkut paakkuvarpaiset ikänaiset, kuten tässäkin tapauksessa, kihisevät raivosta profiilikuvan johdosta. Ymmärrän hyvin.

    Äänestä

  • Seduttore kirjoitti:

    Jotkut paakkuvarpaiset ikänaiset, kuten tässäkin tapauksessa, kihisevät raivosta profiilikuvan johdosta. Ymmärrän hyvin.

    Oho. Nyt kun tarkemmin asiaa katson. Niin onpas siinä vaarilla sirot jalat. Perun aikaisemmat sanani ja myönnän erehtyneeni. 😄

    Äänestä

Ei ole normaaleja !!!!!!!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En ole edes pahemman näköinen ja muutenkin ihan ok,pitääkö olla jotenkin erityinen t,normaali nainen. Niin ja millä tavalla ei niin normaali ??????????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu