Mustasukkaisuus alkanut nostamaan päätään ja hullu ajatus vainoamaan. Ennole aikaisemmin epäillyt miestäni enkä edes ole mistasukkaista sorttia mutta nyt sekin on koettu.
Mies nimittäin alkanut roikkumaan facessa sanoo aina saman eli katsoo elukkavideoita siis erillaisista eläimistä videoita,saattaa parikin tuntia olla kännyllään facessa ja vastaa että katsoo eläinvideoita.
3ikä ole koskaan ollut edes hirveän kiinnostunut eläimistä ainakaan tätä ennen.
Hiipinyt mieleen ajatus että viestitteleeköhän jonkun naisen kanssa.
Olen asiasta pari kertaa kysynyt jolloin nostaa puhelintaan näyttäen siellä pyörivää eläinvideota.
Videoidennkatselu on joka päiväistä ja kestänyt nyt useamman kuukauden taisi alkaa kesällä.
Mietityttää
9
1064
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan normaalia. Varmaan purkaa stressiä, ole huoleti. Anna miehellesi parasta seksiä niin eläinvideot unohtuu.
- Anonyymi
Tässä oli hyvä vinkki. Toimii
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tässä oli hyvä vinkki. Toimii
Ei toimi!! Seksiä on monta kertaa viikossa. Ja aina minun aloitteesta.
T. Aloittaja - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei toimi!! Seksiä on monta kertaa viikossa. Ja aina minun aloitteesta.
T. AloittajaEn usko. Anna aitoa rakkautta, äläkä käytä miestä seksileluna. Vie kylmä olut sänkyyn/sohvalle aina silloin tällöin. Ne on niitä pieniä asioita mitä miehet rakastavat.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En usko. Anna aitoa rakkautta, äläkä käytä miestä seksileluna. Vie kylmä olut sänkyyn/sohvalle aina silloin tällöin. Ne on niitä pieniä asioita mitä miehet rakastavat.
Tykkään huomioida ja helliä,näyttää tunteeni. Tykkään myös läheisyydestä. En tykkää pelaamisesta,mykkäkoulusta,kiristämisestä,uhnattelusta jne.
Siksipä hieron mirstäni,teen lempiruokiaan,halailen,kysyn mielipiteitään,lehun aina kun on aihetta ja pyrin kannustamaan.
Ja kyllä,tiedän ettei suhteemme ole vastavuoroinen ja se on syy täällä olooni. Mies ei taida pahemmin rakastaa minua. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tykkään huomioida ja helliä,näyttää tunteeni. Tykkään myös läheisyydestä. En tykkää pelaamisesta,mykkäkoulusta,kiristämisestä,uhnattelusta jne.
Siksipä hieron mirstäni,teen lempiruokiaan,halailen,kysyn mielipiteitään,lehun aina kun on aihetta ja pyrin kannustamaan.
Ja kyllä,tiedän ettei suhteemme ole vastavuoroinen ja se on syy täällä olooni. Mies ei taida pahemmin rakastaa minua.Voi olla, pitää itsestäänselvyytenä ehkä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi olla, pitää itsestäänselvyytenä ehkä.
Uskon noin myös. Varma en voi olla,mutta eihän tämä missään tapauksessa ole vastavuoroinen suhde,mutten osaa heittäytyä kylmäksikään koska en ole sellainen ihminen joka kostaisi tai maksaisi potut pottuina tai käyttäytyisi samalla mitalla. En jaksa elää niin vaan haluan olla oma itseni. Jos toista ei kiinnosta en voi sille mitään. Tieten toinen asia on se miksi hän sanoo haluavansa olla minun kanssa ja rakastavansa vaikka teot kertovat muuta. Tuo satuttaa valtavasti. Täytyy miettiä miten jatkan tästä.
- Anonyymi
Muistatko jotain eläintä? Jospa miehesi sen takia katselee niitä videoita.
- Anonyymi
Kameliq 😜
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 59778
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel111763- 43636
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla212565- 40516
- 76513
- 51508
- 22496
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k82473Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai37470