Täytyy sanoa, että olipa surkeat messut tänä vuonna. Lohdutuksena voi todeta, että ison hallin puolella olevat matkamessut olivat vielä surkeammat.
Vastaukset 7
- Anonyymi
Totta! Asuntoauto- ja asuntovaunuala on elänyt kultaisia vuosia viimeiset vuodet ja hinnoista päätellen katteet ovat ovat nousseet mukavasti, vaikka niitä selitellään raaka-aineiden hinnoilla. Silti messut olivat kuin kolmen neljän liikkeen pihalla seisovista vaunuista osa olisi ajettu samaan halliin. Lisäksi muutama asuntoauto. Ne kautta aikojen suurimmat tarvikemyynnit olivat pari grilliä, muutama tuoli ja turkkilaisia pyyhkeitä.
Totta on myös, että ne matkamessutkin olivat surkeat. Ei perinteisiä isoja matkanjärjestäjiä tarjouksineen paikalla. No 8 euron pizzapaloja sai ja 89€/kg fudgea ja teetäkin oli myynnissä..- Anonyymi
Montako kiloa ostit fudgea? Muija söi 12 pizzapalaa ja joi 7 tuoppia kaljaa, ostettiin myös melkonen määrä niitä turkkilaisia pyyhkeitä, tuli kalliiksi nämä messut. Tuolitkin meinattiin ostaa, mutta onneksi koeistuttiin ne ensin ja oli tosi epämukavat, eikä edes kestäneet muijaa vaan tuoli särkyi alla. Sai vielä haavankin perseeseensä ja se märkii nyt.
- Anonyymi
Jep olipa perkeleen kallista suklaata ja toffeeta sillä britti kojulla. Ostin 4 palaa, maksoi 21 euroa. Mittasin kotona 400 grammaa painoksi.
Auton parkkeeraus parkkihalliin maksoi 14 euroa, aikaa meni reilu tunti.
Ensimmäinen ja viimeinen matkamessu minulle - Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
🍑 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Oliko metrilakua myynnissä??
- Anonyymi00007
Entäpäs nyt vuonna 2026? Matkailuautojen hullun korkea käyttövoimavero hillitsee varmaan monen intoa hankkia matkailuauto.
Vaunun jos aikoo hankkia niin puolestaan vetoautonkin sitten täytyy olla sellainen että soveltuu vaunun vetoon ja lisäksi pelkkä B-kortti ei riitä vaunun vetoon. Joku kevyempi vaunu korkeintaan onnistuu vetää B-kortilla. - Anonyymi00008
Kertakäyttö Teslalla kun vetää niin saattaa Siemensin hurrutin pudota tielle.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1192440Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???401582Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha6441028- 106993
- 71962
- 98916
- 48875
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76720- 70706
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31706