Et pystyis

kyllä Mies tarjoamaan mulle ikinä sellaista elämää minkä mä haluaisin. Mut karma opettaa suakin. 🦀 Nipsnips.

Iso ego ja🍤
3210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oon tyytyväinen ku pääsin susta

Äänestä
  • Vihdoinkin pääsin!! T. Aloittaja

    Toivotan nyt onnea koska sitä tuut tarvitsemaan ja paljon

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Vihdoinkin pääsin!! T. Aloittaja

    Toivotan nyt onnea koska sitä tuut tarvitsemaan ja paljon

    Saa nähdä lähteekö mies tämä joutava draamasi enää ns vetämään, hiljasta alkaa olla ja jotenkin pettynyt ilmapiiri. Life is life and so on

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kyllä Mies tarjoamaan mulle ikinä sellaista elämää minkä mä haluaisin. Mut karma opettaa suakin. 🦀 Nipsnips.

Iso ego ja🍤

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu