Mies petti naisensa siskon kanssa

Anonyymi-ap

Nainen raskaana ja mies elänyt kaksoiselämää. Mies on nähtävästi patologinen valehtelija ja elänyt eri rooleissa. Sukulaisille mustamaalannut naistaan ja pitänyt naisen kaukana anoppilasta, ettei mitään ristiriitaista tietoa paljastuisi.

6

867

Äänestä

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Varsin tuttu tilanne. Ja suurin loukkaus mitä voi naiselleen tehdä, on pettää tämän sisaren kanssa! Olisihan niitä muitakin naisia pilvin pimein, mutta... On oman naisen alistamista ja väheksymistä! Ei voi mitenkään ymmärtää. Naisen eli sisaren olisi tietenkin pitänyt pysäyttää miehen aikeet. Mutta suhde aloitetaan kuin sopimuksesta. Ja pidetään salassa eikä koskaan tulla sitä paljastamaan.

      • Anonyymi

        Nyt kerrot keistä puhut, annetaan tutkittavaks tää, niin kerrot virkavallall!! Joku mies oli tappanut perheensä näitä taronoita lukiessa, ett silleen, ja tarinat oli valhetta!


    • Anonyymi

      Aviomies pettää puolisonsa sisaren kanssa? Ihan yhtä hyvin voi syyllistää sisarta, miksi suostui miehen ehdotuksiin? Tai oliko se humalassa olevien sekoilua - näinhän usein selitellään jälkeenpäin. Kun vaimo syrjäytetään ja pelehditään sisaren kanssa, on se jotenkin niin härskiä touhua. Tuskinpa jää yhteen kertaan, vaan kiusaus on tehdä ja aina uudestaan. En luottaisi enää kumpaankaan ja pistäisin välit poikki!

      • Anonyymi

        Yritätkö sä väkisin tuhota taasen jonkun perheen oleggi, olet mieleltäsi sairas! Sitä miestäet saa!


    • Anonyymi

      Salasuhteet paljastuu ennen pitkään. Viimeisenä petetylle.

    • Anonyymi

      Tiedän pariskunnan, jonka mies petti vaimoaan tämän sisaren kanssa. Se alkoi melkeinpä heti, kun nämä tutustuivat toisiinsa. Mies saattoi jopa vaimonsa läsnäollessa suudella ja hyväillä vähän niinkuin leikin varjolla. Lopulta he etsivät tilaisuuksia olla kahden. Eihän tämä sisar voinut ymmärtää, että jotkut voivat olla noin härskejä, luotti kumppaniinsa. Kului 20 vuotta, kun suhde paljastui. Ensin mies myönsi tekonsa ja oli syvästi järkyttynyt, kun suhde oli vaimon tiedossa. Parin päivän kuluttua hän perui puheensa ja kielsi kaiken. Siitä lähtien asiasta ei ole saanut enää edes keskustella. Vaimo on purkanut mieltään minulle. Se valtava tuska, minkä hän pitää sisällään, on lamaannuttavaa. En osaa muuta kuin kuunnella. Molemmat ovat jo iäkkäitä, jatkavat yhteistä elämää, josta on kaikki se ilo, rakkaus ja myötätunto poissa. Siinä on nyt kahden ihmisen elämä pilalla miehen nautintojen vuoksi - mahtoiko kannattaa?

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      109
      2260
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      70
      889
    4. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      22
      872
    5. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      835
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      554
      789
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      80
      697
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      660
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      610
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      561
    Aihe