HPV rokote kammottavine seurauksineen lapsille

Anonyymi-ap

Tuo puolustuskyvyttömiin lapsiin kohdistettu rokote mikä ehkä pitäisi estää kohdunkaulan syöpää vuosikymmeniä myöhemmin on kammottavuudessaan esimerkki ahneudesta joka jättää inhimillisyyden muiden huoleksi.
Rokotteella lapsi saatetaan suureen riskiin sairastua pysyvästi.
Riski on realisoitunut monien lapsien kohdalla tuhoten nuoren elämän pysyvästi.
Ottakaa selvää tuon myrkyn vaikutuksista.Aineistoa kyllä on tarjolla vaikka lääkemafia koettaa niitä piilotella yhdessä Thl.kanssa joka on täysin solutettu mannekiineillaan.

7

488

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sinulla ei ilmeisesti tieto pahemmasti päätä rasita.
      Ihmeellistä sepustusta sinänsä .
      Pitää ensin olla kokonaiskuva asioista miksi yleensä rokotetaan , ja se miten erinlaisia sairauksia on eliminoitu maan päältä rokotteiden avulla. Äennen vanhaan kuoli ihmisiä syöpään , siis lajeihin mitkä tänään voidaan parantaa. Niin että miten ykeensä kuvittelet mielessäsi että juuri sinä muka olet joku joka on ratkaissut muka jonkun asian mielessäsi, sillä tutkimukset kertovaan ihan muuta mitä sinun mielikuvituksesi yksinkertaisuudessaan tuottaa.
      Vaan se että olet suomi24 palstoilla kertoo aika paljon, sillä tutkijat ja lääketieteen osaavat ihmiset ei palstoilla majaile . Heillä on törkeä työ tehtävänään ottaa selville asioita mistä sinä et edes osaisi unta nähdä .

    • Anonyymi

      THL vastuuseen oli lasten pahoinpitelystä

      • Anonyymi

        Suomen rikoslaki kieltää ihmisten myrkyttämisen ja esim joukkotuhonnan


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Suomen rikoslaki kieltää ihmisten myrkyttämisen ja esim joukkotuhonnan

        Niin mutta kun se tarkoittaa vaan tavallista kansalaista, virkamiehet on lailla poissuljettu vastuunkannosta.
        Laki taisi tulla voimaan parivuotta sitten, että vastuuta ei ole....


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Niin mutta kun se tarkoittaa vaan tavallista kansalaista, virkamiehet on lailla poissuljettu vastuunkannosta.
        Laki taisi tulla voimaan parivuotta sitten, että vastuuta ei ole....

        ei koske ihmisoikeus rikoksia


    • Anonyymi

      Miksi vastailette maksetulle trollille?

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?

      Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial
      Maailman menoa
      34
      1962
    2. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      165
      1900
    3. Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä

      Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva
      Maailman menoa
      385
      1797
    4. Mies profiloin sinut

      Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.
      Ikävä
      216
      1248
    5. Nostetaanko nainen kissa pöydälle?

      Ja selvitetään nämä tunteet?
      Ikävä
      92
      1123
    6. Kiantama kartelli

      Onko alhaisempaa kuin toimia ensin kartellissa ja lopuksi koittaa pelastaa nahkasa vasikoimalla muut kun jää kiinni? Eip
      Suomussalmi
      34
      970
    7. Oletko ollut *ittupää

      Siinäpä se kysymys eli oletko ollut *ittupää hänelle? Miksi?
      Ikävä
      95
      775
    8. Kiantama oy

      Tämän päivän uutiset.....https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012036470.html.
      Suomussalmi
      15
      698
    9. Haluaisin nähdä ja tavata sinut mies

      Vielä tässä elämässä.
      Ikävä
      32
      684
    10. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      47
      675
    Aihe