Ikävä on edelleen.. jotain tässä mokailtiin kai molemmat. En ole ihan varma. Vähän vaikea löytää sanoja.
Vähän vanhemmalle naiselle..
Anonyymi-ap
28567
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Mulla on ikävä vähän vanhempaa miestä, jonka kanssa mokailtiin molemmat. En koe etteikö niitä voisi puhumalla oikaista. Se lähentäisi. Sanoja on vaikeaa joskus löytää. Se voisi lähteä vaikka siitä, että laitat hänelle viestiä, että asiat jäivät vaivaamaan, mille sinusta tuntuu/tuntui, kysyisit haluaako hän puhua niistä? Hän tulisi varmastikin vastaan asiassa.
Voisitko sinä laittaa viestiä miehelle? Kynnys on kyllä hyvin suuri kun yhteys "menee".
Täällä sitä ollaan interneetissä toivomassa viestiä häneltä, vaikka tiedostaa että ei tämä voi minulle olla.
Kuitenkin olis palava halu kuulla miten menee.
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
💋 Nymfomaani -> https://l24.im/ecC7ux#kissagirl21
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Montako vuotta vanhempi nainen kyseessä?
Öö..4-5
Mitä teidän välillä tapahtui?
Täällä mokailtiin..
Palstalla mokailit?
Joo..ja hän. Varmaa joku teistäkin 😃
Häh? Miten voi sotkea asiat palstakirjoittelulla?
Jos on näppärä 😃
Kaipaan sinua nuorempi mies, mutta meidän jatko ei enää ole käsissäni. Sinun tässä pitää toimia, jos olet tullut toisiinsa ajatuksiin.
No miten..jos olisit oikea niin tietäisit.
Sie naisena saat seuraa kun sitä haluat. Mene vaikka tän sivuston treeffipalstalle ja saat kymmeniä vastauksia. Mies ei saa yhtään.
Ota yhteyttä häneen ja kerro tuo aloitusteksti hänelle. Kerro, että et löydä sanoja. Ehkä löydätte ne yhdessä. ❣️
Totta.
Ota yhteys häneen ja kysy kuulumiset. Älä mieti liikaa, ettet voisi, kyllä voit. Olen odottanut jo liian kauan.
Tästä mitään hyötyä ole taaskaan...ap.
Milloin nähty.
Joulukuun lopussa
Eipä..toukokuussa. ap
Elokuussa eli ei ole oikea kyseessä.
Elokuussa nähtiin kyllä
Olen jo valintani tehnyt!
OK?
Aika voimaton tässä enää on. Parempi luovuttaa kun jatkaa tätä tuskaa. Tunnuit vaan niin oikealta, harvemmin tuntunut kukaan näin oikealta. Ehkä sitä joskus taas uskaltaa. Unohdetaan vaan..Ap.
Älä unohda. Tee asialle jotain, yritä edes.
E
Yritin.. väärin ymmärrettiin. Niin turhaa kaikki.