Se on salaista tietoa että sähköautot pala hyvin sittä ei saa puhua tai kirjoitta eikä sittä puhuta tai kirjoitetttan tai mainitan uutisissa eli uutisissa pitä vain mainita sähköauton hyvät puolet koska jos ihmiset katso youtube EV fire videoitta niin ne ei osta sähköautoja koska säköauto pala vain paremmin sittä enemään vettä sihen ruiskutta esim suomi24 sähköauto speciali käyttä kiertoilaisua ja munettua ja muokattua totutta ne ei kerro koko totutta ne mainitse vain että sähköautot pala saman verran kun bensa autot mutta bensaauton palon samuttamisen mene 2 tuhatta litra vettä ja sähköauton palon samuttamisen mene 33 tuhatta litra vettä eikä se ole pelkästä sähköautot mitä pala jos kadun vieressä on likke niin se likke myös pala ja jos esim keuru sytty sähköauto palaman niin koko keuru pala samalla esim vehkonranta hoitokoti on 5 kpl hybridi autoja jos yksi sytty palan niin pala koko vehkonranta pala ajatele rip vehkonranta rip kaikki vehkonranta hyvät hoitsut asukkat rip eli näin.
Salaista tietoa että sähköauto pala hyvin.
Anonyymi-ap
14246
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Oletko ihan terve ja normaali, vaikuttaa, että sinulla on jotain henkisiä ongelmia.
Heti iholle kun on mielipifde
Sinulla ainakin on sen huoma muutkin kun minä.
Minä tykkän sähköautoista eli ei ole mitän henkistä vika mutta minua huolestutta hieman nidden huonot puolet kuten se että ne pala hyvin jos ei sellaista vika olisi niin ostasin heti sähköauton ja se että asiasta ei saa kirjoitta tai puhua tai että niistä ei mainita uutisissa tuo epä varmutta puhutan ainoastan sähköauton hyvistä puolista vaikka se on harvinnaista että sähköauto pala niin se sytty niin nopeasti että autosta ei ehdi ulos kun se sytty sekunissa sen olen huomannut kun olen katsonnut youtube EV fire videoitta jos sattu omalle kohdalle vaikka se on harvinnaista kyllä kännykkä läppäri tabletti bluetoth kaiutin kuulokkeet älykello myös voi syttyä palaman eli minä 100% diggan sähköautoa mutta toi palaminen huolestutta.
Olisiko kohtuullista, että käyttäisit välimerkkejä. Ei noin muodosteta lauseita.
Hanki sinä oma elämä pstterilastikossa
Olet ilmeisesti sitä kansanryhmää joille väitetään milloin mitäkin outoja asioita ja otatte ne totena.
Kirjoittajan äidinkieli ei ilmeisesti ole Suomi, päätellen runsaista kirjoitusvirheistä.
Onneksi sähköauto ei syty kovin helposti ja usein.
Miettikää vaikka vetyautoa ja siinä olevaa akustoa, melkoinen pommi kyseessä.
Säköautot, säköskooterit, sähköfillarit, sähköpotkulaudat, voi niin kun myös kännykät, tabeltit, älykellot, kuulokkeet, bluetooth kaiuttimet, läppärit, syttyä palaman mutta nillä myös ajetan kolareitta ja ajetan ojan ja kadutan kuten myös voi esim iPhone rähjähtä ja käykkät voi rähjähtä ja sähkörööki voi rähjähtä.
Kakkasin juri housn minä tykkän kakata housu ripulia pökäle myös sähköauto sisätila otta joskus mukana pussi jossa paikka ripulille.
Minä tykkän ylihyvin paskanta sinun auton kuskin penkille kun olet noin ystävällinen ja asiallinen ei ole väliä onko bensa sähkö vety diseli tai henklö maasturi asunto kuorma paketti farmari sedan urhelu ym auto pääasia että saa paskanta sinun kuskin penkille😄
Sitten vielä runkkan spermat sinun tankkin korkkin😄
Onpa asiallinen kommentti patterilaatikkoo myyjältä
https://youtu.be/cZrryNw8RaI?si=RN_rJdNhg2vQiIot