hardcorelle

elikkäs viitsiskö joku listata kovia hoocee-bändejä tyyliin abduktio/converge.
6518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hardcore on niin monenlaista, mut jos Converge uppoaa, niin tsekkaa vaikka Neurosis, Switchblade, Lvmen, Newborn ja Catharsis.

Äänestä
  • Ja kotimaisista tietty Dead In The Water

    Äänestä

  • S.W.M.H. kirjoitti:

    Ja kotimaisista tietty Dead In The Water

    näillä mennään \,,/

    Äänestä

Blood for Blood, Anger Regiment, AGNOSTIC FRONT aina ja iankaikkisesti, Madball, Discipline... onhan noita

Äänestä
  • Eivät taida hirveesti vaan Convergen linjoilla noi äijähoocee-bändit olla. ;)

    Äänestä

  • S.W.M.H. kirjoitti:

    Eivät taida hirveesti vaan Convergen linjoilla noi äijähoocee-bändit olla. ;)

    juu ei, jotenki sivuutin vahingossa iha täysin sen "Convergekulman" siitä asian laidasta, pahoittelen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sydämmein menetin. kirjoitti:

elikkäs viitsiskö joku listata kovia hoocee-bändejä tyyliin abduktio/converge.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu