Miksi PAAVO LIPPONEN HÄVISI MEDIASTA ?

Keneltä voisi kysyä tai mihin voisi soittaa saadakseen selvää Mooseksen kohtalosta ?
4115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Paavo on lopultakin löytänyt oman itsensä ja mennys sukupuolen korjaus leikkauksiin!

Lääkärien mukaan komplikaatioita lisää Rouvan korkea ikä!

Äänestä

Körmy-Lipposen ärähtelyjä on jopa ikävä.

Äänestä

Örisee ja kuolaa. Pelkää huonekaluja ja huitoo.

On vain hyvä ettei enää näyttäydy julkisuudessa.

Äänestä

Kremlissä tietäisivät mutta sinne ei kannata soittaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Keneltä voisi kysyä tai mihin voisi soittaa saadakseen selvää Mooseksen kohtalosta ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu